sobota, 04 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Szczecin dla Asi

Szczecin dla Asi

Szczecin dla Asi
Data publikacji: 2016-06-19 09:11
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:06
Wywietleń: 2146 139173

W niedzielę (19 czerwca) o g. 19 w Filharmonii Szczecińskiej rozpocznie się koncert charytatywny "Szczecin dla Asi". Będzie połączony ze zbiórką pieniędzy na leczenie Joanny Kłosińskiej - córki wykładowcy akademickiego Akademii Morskiej w Szczecinie.

Joanna Kłosińska ma 37 lat, jest mamą 6-letniego Lucasa i żoną Elvio. Trzy lata temu zdiagnozowano u niej raka piersi i od tej pory walczy z przerzutami i nawrotami choroby, którą pokonywała już dwa razy.

Obecnie Joasia zakończyła radioterapię, przed nią wielotygodniowe leczenie lekami najnowszej generacji. By zniwelować skutki uboczne radioterapii Asia jednocześnie bierze sterydy, które dodatkowo mocno osłabiają organizm. Niestety tylko część leków, które musi przyjmować, jest refundowana, a leczenie jest bardzo kosztowne. Do tego po wyczerpującej terapii potrzebna jest długa i konsekwentna rehabilitacja.

By móc kontynuować leczenie Akademia Morska w Szczecinie we współpracy z Filharmonią w Szczecinie organizuje koncert ze zbiórką pieniędzy i licytacjami kulturalnych „skarbów”. Pieniądze będą zbierane na leki, które nie są refundowane oraz na dodatkowe formy terapii, które wzmocnią organizm.

Gwiazdami koncertu będą szczecińskie zespoły i wokaliści: Chór Akademii Morskiej w Szczecinie pod dyrekcją Sylwii Fabiańczyk-Makuch, Bubliczki, Chango, Chorzy, Szczecin Brass Quintet oraz Magdalena Wilento.

Wstęp na koncert jest wolny, ale wszyscy goście są proszeni o wrzucenie pieniędzy do puszek. Organizatorzy proszą też o wpłaty na konto Joanny: 51 2030 0045 1170 0000 0553 0910 (BGŻ BNP Paribas). Z dopiskiem „JOANNA”.

(as)

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Nekrologi

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie