Czwartek 30 czerwca 2022r. 
REKLAMA

Szansa: niemal do północy

Data publikacji: 2015-09-26 13:16
Ostatnia aktualizacja: 2021-04-11 15:28
Szansa: niemal do północy
 

Głos w rękach naszych Czytelników. Jeszcze tylko dzisiaj, niemal do północy – mogą Państwo wskazać laureata nagrody publiczności w najbardziej cenionym i lubianym z zielonych konkursów naszego regionu: w „Całym Szczecinie w kwiatach”.

Głosowanie odbywa się drogą SMS-ową. A każdy jest na miarę zwycięstwa!

Na naszej stronie internetowej - w zakładce: Cały Szczecin w kwiatach - publikujemy pełną listę 21 finalistów konkursu wraz ze zdjęciami ich ogrodów, balkonów i innych form zagospodarowania terenu zielonego (indywidualne i instytucje). Każdemu - imiennie - został przypisany odpowiedni kod. SMS należy wysłać pod numer 7148, wpisując hasło: kurier.kwiaty.x. Oczywiście, za x wstawiając liczbę przypisaną do wybranego kandydata.

Zachęcamy do udziału w głosowaniu. Na Państwa SMS-y (koszt:1,23 z VAT) będziemy oczekiwali jeszcze tylko dzisiaj (26 bm.), do godz. 23.59.

Nagrodą publiczności będzie przede wszystkim uznanie, ale również tygodniowy pobyt w uzdrowisku Połczyn-Zdrój (zaproszenie dwuosobowe). Kto ją otrzyma - przekonamy się podczas finałowej gali „Całego Szczecina w kwiatach", jaka odbędzie się już jutro, w ostatnią niedzielę września (27 bm.), w samo południe, w „Rajskim Ogrodzie".

Zapraszamy! To naprawdę wyjątkowa okazja. Głosując można wskazać laureata jednej z dwóch głównych nagród specjalnych . Pierwszą przyzna Magdalena Grycko - ogrodnik miasta. Druga jest właśnie w Państwa rękach. ©℗

(an)

Fot. Arleta NALEWAJKO

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA