czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Szalet pod namiotem - na czas naprawy

Szalet pod namiotem - na czas naprawy

Szalet pod namiotem - na czas naprawy
Data publikacji: 2015-12-11 13:42
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:12
Wywietleń: 550 51713

Od kilku tygodni nad szaletem, który znajduje się wzdłuż murów budynku zabytkowej Bramy Portowej w Szczecinie, oglądać można taki foliowy namiot, sięgający do krawężnika jezdni i krzątającyh się w tym miejscu robotników. Trwa tam kolejny już remont, choć całkiem nie tak dawno był już remontowany.

- Ten szalet miejski ostatni remont wraz z przebudową przeszedł sześć lat temu. Jest on zlokalizowany w podziemiach przy ruchliwej ulicy. Występują tam spore drgania co powoduje konieczność częstszych napraw. Aktualnie remontowany jest strop, który przecieka, a dokładniej naprawiana jest izolacja - informuje Andrzej Kus, rzecznik prasowy Zakładu Usług Komunalnych.

Nie ma z tego powodu żadnych utrudnień dla osób chcących skorzystać z toalet, bo prace są prowadzone na zewnątrz.  A foliowy baldachim to prowizorycznie wzniesiona konstrukcja tylko na czas naprawy i zabezpieczenie toalet przed deszczówką lub opadami śniegu.

Prace trwają już od 12 listopada i mają zakończyć się jeszcze w tym miesiącu, do 18 grudnia. Roboty ZUK zlecił firmie Kwadra. Ich koszt to około 88 tysięcy złotych. ©℗

(MIR)

Fot.: Mirosław WINCONEK

 

 

Szalet pod namiotem - na czas naprawy Szalet pod namiotem - na czas naprawy

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”