piątek, 18 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Szalet pod namiotem - na czas naprawy

Szalet pod namiotem - na czas naprawy

Szalet pod namiotem - na czas naprawy
Data publikacji: 2015-12-11 13:42
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:48
Wywietleń: 962 51713

Od kilku tygodni nad szaletem, który znajduje się wzdłuż murów budynku zabytkowej Bramy Portowej w Szczecinie, oglądać można taki foliowy namiot, sięgający do krawężnika jezdni i krzątającyh się w tym miejscu robotników. Trwa tam kolejny już remont, choć całkiem nie tak dawno był już remontowany.

- Ten szalet miejski ostatni remont wraz z przebudową przeszedł sześć lat temu. Jest on zlokalizowany w podziemiach przy ruchliwej ulicy. Występują tam spore drgania co powoduje konieczność częstszych napraw. Aktualnie remontowany jest strop, który przecieka, a dokładniej naprawiana jest izolacja - informuje Andrzej Kus, rzecznik prasowy Zakładu Usług Komunalnych.

Nie ma z tego powodu żadnych utrudnień dla osób chcących skorzystać z toalet, bo prace są prowadzone na zewnątrz.  A foliowy baldachim to prowizorycznie wzniesiona konstrukcja tylko na czas naprawy i zabezpieczenie toalet przed deszczówką lub opadami śniegu.

Prace trwają już od 12 listopada i mają zakończyć się jeszcze w tym miesiącu, do 18 grudnia. Roboty ZUK zlecił firmie Kwadra. Ich koszt to około 88 tysięcy złotych. ©℗

(MIR)

Fot.: Mirosław WINCONEK

 

 

Szalet pod namiotem - na czas naprawy Szalet pod namiotem - na czas naprawy

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie