Sobota, 02 grudnia 2023 r. 
-4 szczecin
REKLAMA

Szalet pod namiotem - na czas naprawy

Data publikacji: 11 grudnia 2015 r. 13:42
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:37
Szalet pod namiotem - na czas naprawy
 

Od kilku tygodni nad szaletem, który znajduje się wzdłuż murów budynku zabytkowej Bramy Portowej w Szczecinie, oglądać można taki foliowy namiot, sięgający do krawężnika jezdni i krzątającyh się w tym miejscu robotników. Trwa tam kolejny już remont, choć całkiem nie tak dawno był już remontowany.

- Ten szalet miejski ostatni remont wraz z przebudową przeszedł sześć lat temu. Jest on zlokalizowany w podziemiach przy ruchliwej ulicy. Występują tam spore drgania co powoduje konieczność częstszych napraw. Aktualnie remontowany jest strop, który przecieka, a dokładniej naprawiana jest izolacja - informuje Andrzej Kus, rzecznik prasowy Zakładu Usług Komunalnych.

Nie ma z tego powodu żadnych utrudnień dla osób chcących skorzystać z toalet, bo prace są prowadzone na zewnątrz.  A foliowy baldachim to prowizorycznie wzniesiona konstrukcja tylko na czas naprawy i zabezpieczenie toalet przed deszczówką lub opadami śniegu.

Prace trwają już od 12 listopada i mają zakończyć się jeszcze w tym miesiącu, do 18 grudnia. Roboty ZUK zlecił firmie Kwadra. Ich koszt to około 88 tysięcy złotych. ©℗

(MIR)

Fot.: Mirosław WINCONEK

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA