poniedziałek, 21 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Sypnęło śniegiem w Szczecinie

Sypnęło śniegiem w Szczecinie

Sypnęło śniegiem w Szczecinie
Data publikacji: 2020-03-30 11:44
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-30 18:27
Wywietleń: 1173 449377

W zimie śniegu w Szczecinie praktycznie nie było. Pogoda postanowiła więc spłatać figla i sypnęła białym puchem na koniec marca, czyli przeszło tydzień od rozpoczęcia wiosny.

W poniedziałek (30 marca) przed południem na ulicach Szczecina przez chwilę zrobiło się biało.  Tak intensywnych opadów śniegu nie było w mieście od zeszłej zimy. Zgodnie z prognozami pogody może on popadać jeszcze w poniedziałek wieczorem, ale zimowa aura już raczej nie zagości u nas na stałe. Do środy w ciągu dnia temperatury mają sięgać 5 - 6 stopni C. Tylko w nocy ma być trochę poniżej zera.

(k)

Fot. Dariusz Gorajski

Sypnęło śniegiem w Szczecinie Sypnęło śniegiem w Szczecinie Sypnęło śniegiem w Szczecinie

Komentarze

były wyborca PIS: oto ich strategia..
Wy lepiej zwróćcie uwagę na to co Kaczor zrobił z ordynacją wyborczą i ewidentnym zamachem na demokrację w Kaczystanie, a nie ekscytujecie się kilkoma płatkami śniegu...zwłaszcza na przełomie marca :))
2020-03-30 18:10:43
Do @Kaz
Kwarantanna dokuczliwa się staje?
2020-03-30 15:40:37
heniek
Zasypało szczecin trzeba od śnieżyć z platformy obywatelskiej Nitras od śnieży.
2020-03-30 15:28:11
@Waldek
😊Tez jestem za tym- zeby swietowac i zyczyc innym szczescia codziennie.Tak sie cudnie zrobilo na 10 minut- ze trudno to kisic w sobie...Waldek- wzajemnie...
2020-03-30 14:55:49
Sypnęło?
Raczej poprószyło.
2020-03-30 14:40:04
Stayhome
Siedziec w domach aura ostrzega i pomaga
2020-03-30 14:12:58
DO WALDEK
WZAJEMNIE
2020-03-30 13:15:53
Do Waldek
A ty się z choinki zerwałeś?
2020-03-30 13:14:24
@Kaz
takim jak ty zawsze źle - lepiej sypać za dużo niz za mało - nie szanujesz ludzkiego życia...
2020-03-30 12:48:03
Kaz
A drogowcy sypią sól na suchą DK31 w południowej części powiatu gryfińskiego. Plan zimowy wykonany być musi.
2020-03-30 12:13:44
Waldek
Zdrowych, spokojnych, szczęśliwych świąt, pełnych ciepła i miłości życzy Waldek