piątek, 10 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Świętowali Złote i Diamentowe Gody

Świętowali Złote i Diamentowe Gody [GALERIA]

Świętowali Złote i Diamentowe Gody
Data publikacji: 2018-09-08 10:46
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:19
Wywietleń: 1595 350042

W piątek 7 bm. w auli Szkoły Podstawowej nr 3 w Gryfinie odbyła się uroczystość uhonorowania piętnastu par Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Złotym i diamentowym jubilatom odznaczenia nadane przez Prezydenta RP przekazał burmistrz gryfińskiej gminy Mieczysław Sawaryn.

Z okazji jubileuszu 50-lecia małżeństwa pamiątkowe medale wręczone zostały trzynastu złotym parom: Wandzie i Czesławowi Arkitom, Danucie i Kazimierzowi Kędziorom, Krystynie i Mieczysławowi Korbanom, Janinie i Henrykowi Morawickim, Janinie i Kazimierzowi Nykielom, Annie i Januszowi Ostrowskim, Marii i Tadeuszowi Pabianom, Teresie i Stanisławowi Parszewskim, Krystynie i Józefowi Rybkom, Stefanii i Bogdanowi Spychalskim, Marii i Zdzisławowi Szczurkom, Krystynie i Czesławowi Walterom, Kazimierze i Kazimierzowi Wojtkowiakom. Dwie pary – Emilia i Eugeniusz Osiccy oraz Krystyna i Marian Zarzyccy – przeżyli w związku małżeńskim 60 lat.

Dostojnym Jubilatom podczas uroczystości towarzyszyli bliscy i przyjaciele. Były kwiaty i wiele wzruszających życzeń, do których dołącza się „Kurier Szczeciński”.

Tekst i fot. (akme)

Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody Świętowali Złote i Diamentowe Gody

Komentarze

Duze Gratulacje...
Pomimo klopotow, zmartwien i trudnosci jednak przetrwali... i dlatego tak wspanialych Godow sie doczekali ! Reasumujac: Silna Rodzina = Silna Rzeczpospolita Polska !!
2018-09-08 22:28:17

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
10
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

kondolencje

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie