poniedziałek, 13 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Świętowali złote gody w Myśliborzu

Świętowali złote gody w Myśliborzu [GALERIA]

Świętowali złote gody w Myśliborzu
Data publikacji: 2018-02-10 21:50
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:03
Wywietleń: 2147 313583

Miła uroczystość odbyła się w sobotę (10 lutego) w myśliborskim Urzędzie Stanu Cywilnego. Jubileusz złotych godów obchodziło 19 par małżeńskich z gmin Myślibórz i Nowogródek Pomorski. Wśród licznie zebranych obecni byli przedstawiciele władz samorządowych, członkowie najbliższej rodziny, znajomi i przyjaciele. Były okolicznościowe wystąpienia, życzenia oraz kwiaty.

Głównym akcentem uroczystości było wręczenie pamiątkowych medali za długoletnie pożycie małżeńskie, które nadane zostały przez prezydenta RP. Ponadto wręczono listy gratulacyjne oraz kosze pełne prezentów. W ceremonii uczestniczył Piotr Sobolewski, burmistrz Myśliborza, Tomasz Pietruszka, wójt Nowogródka Pomorskiego i Bożena Rygiel, kierownik tutejszego USC.

W gronie jubilatów znaleźli się: Halina i Stanisław Bednarscy, Władysława i Marian Czyżak, Daniela i Jerzy Gądarowscy, Teodora i Eugeniusz Kaczmarek, Jadwiga i Władysław Kaup, Bronisława i Stanisław Molińscy, Halina i Henryk Piwowarczyk, Krystyna i Tadeusz Przybylscy, Janina i Jan Przydatek, Janina i Józef Rozpara, Irena i Franciszek Sobczyk, Ewa i Ryszard Struziccy, Zofia i Ryszard Szafrańscy, Irena i Władysław Szawarscy, Helena i Zygmunt Wereccy, Bronisława i Franciszek Krzaczkowscy, Zdzisława i Zygmunt Sankiewicz, Danuta i Edward Skikiewicz.

Oprawę artystyczną zapewnił chór ,,Melodia” pod kierunkiem Bogdana Komorowskiego oraz młodzi akordeoniści ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Myśliborzu. Była też lampka szampana oraz tradycyjne ,,Sto lat”.
W tym roku świętują także państwo Wanda i Edward Idzikowscy. Tej parze pamiątkowe medale wręczone zostaną w domowym zaciszu.

Gratulujemy.
Tekst i fot. Tadeusz Szymański
Na zdjęciu: Złote gody 19 par z gmin Myślibórz i Nowogródek Pomorski.

Świętowali złote gody w Myśliborzu Świętowali złote gody w Myśliborzu Świętowali złote gody w Myśliborzu Świętowali złote gody w Myśliborzu Świętowali złote gody w Myśliborzu Świętowali złote gody w Myśliborzu Świętowali złote gody w Myśliborzu Świętowali złote gody w Myśliborzu Świętowali złote gody w Myśliborzu Świętowali złote gody w Myśliborzu Świętowali złote gody w Myśliborzu Świętowali złote gody w Myśliborzu Świętowali złote gody w Myśliborzu Świętowali złote gody w Myśliborzu Świętowali złote gody w Myśliborzu Świętowali złote gody w Myśliborzu Świętowali złote gody w Myśliborzu Świętowali złote gody w Myśliborzu Świętowali złote gody w Myśliborzu Świętowali złote gody w Myśliborzu Świętowali złote gody w Myśliborzu Świętowali złote gody w Myśliborzu Świętowali złote gody w Myśliborzu

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie