Sobota, 20 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Świętowali złote gody w Myśliborzu [GALERIA]

Data publikacji: 10 lutego 2018 r. 21:50
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:03
Świętowali złote gody w Myśliborzu
Złote gody 19 par z gmin Myślibórz i Nowogródek Pomorski. Fot. Tadeusz Szymański  

Miła uroczystość odbyła się w sobotę (10 lutego) w myśliborskim Urzędzie Stanu Cywilnego. Jubileusz złotych godów obchodziło 19 par małżeńskich z gmin Myślibórz i Nowogródek Pomorski. Wśród licznie zebranych obecni byli przedstawiciele władz samorządowych, członkowie najbliższej rodziny, znajomi i przyjaciele. Były okolicznościowe wystąpienia, życzenia oraz kwiaty.

Głównym akcentem uroczystości było wręczenie pamiątkowych medali za długoletnie pożycie małżeńskie, które nadane zostały przez prezydenta RP. Ponadto wręczono listy gratulacyjne oraz kosze pełne prezentów. W ceremonii uczestniczył Piotr Sobolewski, burmistrz Myśliborza, Tomasz Pietruszka, wójt Nowogródka Pomorskiego i Bożena Rygiel, kierownik tutejszego USC.

W gronie jubilatów znaleźli się: Halina i Stanisław Bednarscy, Władysława i Marian Czyżak, Daniela i Jerzy Gądarowscy, Teodora i Eugeniusz Kaczmarek, Jadwiga i Władysław Kaup, Bronisława i Stanisław Molińscy, Halina i Henryk Piwowarczyk, Krystyna i Tadeusz Przybylscy, Janina i Jan Przydatek, Janina i Józef Rozpara, Irena i Franciszek Sobczyk, Ewa i Ryszard Struziccy, Zofia i Ryszard Szafrańscy, Irena i Władysław Szawarscy, Helena i Zygmunt Wereccy, Bronisława i Franciszek Krzaczkowscy, Zdzisława i Zygmunt Sankiewicz, Danuta i Edward Skikiewicz.

Oprawę artystyczną zapewnił chór ,,Melodia” pod kierunkiem Bogdana Komorowskiego oraz młodzi akordeoniści ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Myśliborzu. Była też lampka szampana oraz tradycyjne ,,Sto lat”.
W tym roku świętują także państwo Wanda i Edward Idzikowscy. Tej parze pamiątkowe medale wręczone zostaną w domowym zaciszu.

Gratulujemy.
Tekst i fot. Tadeusz Szymański
Na zdjęciu: Złote gody 19 par z gmin Myślibórz i Nowogródek Pomorski.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA