Poniedziałek, 25 września 2023 r. 
9 szczecin
REKLAMA

Świętowali Złote Gody

Data publikacji: 03 czerwca 2016 r. 19:29
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:05
Świętowali Złote Gody
 

W piątek (3 bm.) w auli gryfińskiego Zespołu Szkół odbyła się uroczystość wręczenia medali „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, nadanych przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dla siedemnastu par obchodzących Złote Gody.

W tym roku w gryfińskiej gminie jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego obchodzą 42 pary, a 11 małżeństw – jubileusz 60-lecia. Piątkowa uroczystość była pierwszą częścią tegorocznych obchodów pięknego jubileuszu par, które wiele lat temu powiedziały sobie sakramentalne „tak”.

Medale otrzymali jubilaci obchodzący Złote Gody: Janina i Jan Buczkowie, Wiesława i Tomasz Chlastowie, Renata i Ryszard Chróściakowie, Janina i Zdzisław Czechowscy, Janina i Zygmunt Gajewscy, Krystyna i Karol Gulikowie, Janina i Marian Korczakowie, Teresa i Benedykt Krygierowie, Teresa i Zygfryd Kundowie, Janina i Tadeusz Kurzydlakowie, Janina i Bolesław Mielnikowie, Wanda i Eugeniusz Semperscy, Maria i Jan Szewczukowie, Henryka i Zygmunt Toporowiczowie, Danuta i Marian Tuccy, Ewa i Jan Wilczyńscy, Anastazja i Czesław Janeccy.     

Druga uroczystość Złotych i Diamentowych Godów zaplanowana została na listopad, po otrzymaniu medali dla pozostałych jubilatów.

Tekst i fot. akme

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA