niedziela, 07 czerwca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Święto seniorów w filharmonii

Święto seniorów w filharmonii [GALERIA]

Święto seniorów w filharmonii
Data publikacji: 2019-10-09 23:06
Wywietleń: 1053 420266

Miejskie obchody Dnia Seniora zorganizowano w środę w Filharmonii Szczecińskiej im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. Spotkanie uświetnili artyści, gwiazdą wieczoru była Halina Frąckowiak, która przypomniała publiczności największe swoje utwory. 

Takie uroczystości z udziałem środowisk senioralnych stały się miłą szczecińską tradycją. Tegoroczną imprezę poprowadził aktor Michał Janicki, muzyczne doznania zapewnili zespół Jackpot oraz Halina Frąckowiak, której hity tak lubi starsze pokolenie. Gospodarz spotkania - prezydent miasta Piotr Krzystek, składał seniorom życzenia i dziękował za ich aktywność. 

 - Październik to miesiąc, w którym w sposób szczególny mówimy o seniorach - zwrócił się do swoich gości. - Staramy się dostrzegać problemy i wyzwania. Bo państwo jesteście przede wszystkim dla miasta wyzwaniem. Jesteście pełni energii, aktywni, czujecie się młodzi i to jest najważniejsze. A zadaniem nas, samorządowców, jest odpowiadać na te potrzeby i wyzwania. Stąd działania, jakie podejmujemy, by Szczecin był miastem przyjaznym seniorom. Za ubiegły rok otrzymaliśmy nagrodę marszałka województwa - w naszym regionie jesteśmy najbardziej przyjaznym samorządem dla seniorów. To jest zasługa przede wszystkim waszej aktywności, bo to wy nas mobilizujące do pracy, do działania, do tego, by szukać nowych rozwiązań i pomysłów. 

Wieczór w filharmonii zakończył się wspólnym zdjęciem w różowych okularach, które seniorzy dostali w prezencie. Z prośbą, by jak najczęściej patrzyli przez nie na świat.

(gan)

fot. Ryszard PAKIESER

 

Święto seniorów w filharmonii Święto seniorów w filharmonii Święto seniorów w filharmonii Święto seniorów w filharmonii Święto seniorów w filharmonii Święto seniorów w filharmonii

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Nekrologi

Z dostawą do domu

Sonda

Czy zagłosujesz w wyborach prezydenckich 28 czerwca 2020 roku?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie