wtorek, 18 lutego 2020.
Strona główna > Wiadomości > Święto seniorów w filharmonii

Święto seniorów w filharmonii [GALERIA]

Święto seniorów w filharmonii
Data publikacji: 2019-10-09 23:06
Wywietleń: 940 420266

Miejskie obchody Dnia Seniora zorganizowano w środę w Filharmonii Szczecińskiej im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. Spotkanie uświetnili artyści, gwiazdą wieczoru była Halina Frąckowiak, która przypomniała publiczności największe swoje utwory. 

Takie uroczystości z udziałem środowisk senioralnych stały się miłą szczecińską tradycją. Tegoroczną imprezę poprowadził aktor Michał Janicki, muzyczne doznania zapewnili zespół Jackpot oraz Halina Frąckowiak, której hity tak lubi starsze pokolenie. Gospodarz spotkania - prezydent miasta Piotr Krzystek, składał seniorom życzenia i dziękował za ich aktywność. 

 - Październik to miesiąc, w którym w sposób szczególny mówimy o seniorach - zwrócił się do swoich gości. - Staramy się dostrzegać problemy i wyzwania. Bo państwo jesteście przede wszystkim dla miasta wyzwaniem. Jesteście pełni energii, aktywni, czujecie się młodzi i to jest najważniejsze. A zadaniem nas, samorządowców, jest odpowiadać na te potrzeby i wyzwania. Stąd działania, jakie podejmujemy, by Szczecin był miastem przyjaznym seniorom. Za ubiegły rok otrzymaliśmy nagrodę marszałka województwa - w naszym regionie jesteśmy najbardziej przyjaznym samorządem dla seniorów. To jest zasługa przede wszystkim waszej aktywności, bo to wy nas mobilizujące do pracy, do działania, do tego, by szukać nowych rozwiązań i pomysłów. 

Wieczór w filharmonii zakończył się wspólnym zdjęciem w różowych okularach, które seniorzy dostali w prezencie. Z prośbą, by jak najczęściej patrzyli przez nie na świat.

(gan)

fot. Ryszard PAKIESER

 

Święto seniorów w filharmonii Święto seniorów w filharmonii Święto seniorów w filharmonii Święto seniorów w filharmonii Święto seniorów w filharmonii Święto seniorów w filharmonii

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Protest nauczycieli: „Nasze postulaty są wciąż aktualne”

Sonda

Czy popierasz pomysł stopniowej likwidacji roweru miejskiego w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie