Piątek, 01 grudnia 2023 r. 
-6 szczecin
REKLAMA

Świąteczny jarmark rękodzieła. W niedzielę także na Pogodnie

Data publikacji: 10 kwietnia 2022 r. 07:24
Ostatnia aktualizacja: 10 kwietnia 2022 r. 07:24
Świąteczny jarmark rękodzieła. W niedzielę także na Pogodnie
 

Kto jeszcze szuka oryginalnych ozdób na świąteczne stoły, ten w najbliższą niedzielę (10 kwietnia) powinien dotrzeć na Pogodno. Gdzie tradycyjnie - na skwerze im. Waleriana Pawłowskiego - staną kramy świątecznego jarmarku rękodzieła. Uwaga: wszyscy będą mile widziani.

Będzie to wiosenna odsłona jarmarku, organizowana przez miejscową Radę Osiedla Pogodno. Zaplanowana w godzinach: 10-15. Tym razem na skwerze im. Waleriana Pawłowskiego będzie można również przekazać dary dla uchodźców z Ukrainy.

- Zapraszamy wszystkich rękodzielników. Ich udział w jarmarku będzie bezpłatny. Wystarczy tylko przyjść i wystawić produkty rąk własnych. Użyczymy im przestrzeni wystawienniczej zarówno na placu, jak i scenie - zachęca Paweł Wierzchowiec z RO Pogodno. - Podczas imprezy odbędzie się zbiórka dla uchodźców z Ukrainy: wyprawek szkolnych, środków higienicznych i czystości, rzeczy dla niemowląt, piłek, skakanek i sprzętu sportowego.

To będzie świetna okazja na okazanie wsparcia i solidarności z ludźmi w potrzebie. Choć także dla tych, którzy poszukują wyjątkowych, unikatowych świątecznych ozdób. Jak to na Pogodnie - nie do przecenienia. ©℗

(an)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA