poniedziałek, 14 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > Strażacy docenieni. Odprawa i nowoczesne wozy ratowniczo-gaśnicze

Strażacy docenieni. Odprawa i nowoczesne wozy ratowniczo-gaśnicze

Strażacy docenieni. Odprawa i nowoczesne wozy ratowniczo-gaśnicze
Data publikacji: 2019-03-31 15:43
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:36
Wywietleń: 922 383467

Ich dokonania i zasługi na rzecz bezpieczeństwa p. pożarowego oraz na drogach w województwie, a także w ub. r. w Szwecji, zasługują na najwyższe słowa uznania – rzecz o strażakach zawodowych i ochotnikach na ziemi łobeskiej.

W Łobzie odbyła się doroczna odprawa miejscowego garnizonu straży pożarnej, która została zakończona na placu apelowym Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej uroczystym przekazaniem dla Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nowoczesnego wozu ratowniczo- gaśniczego m-ki MAN oraz Renault na rzecz OSP Bonin ( dotychczas ten pojazd był na stanie JRG PSP).

Klucze do samochodu przekazał minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński,, który podkreślił , że mieszkańcy terenów odległych od dużych aglomeracji zasługują oraz maja i będą mieć wsparcie rządu w rozwiązywaniu ich żywotnych problemów miejscowych. Gośćmi specjalnymi strażaków byli m.in. szefowa Kancelarii Prezydenta RP Halina Szymańska, parlamentarzyści :Artur Szałabawka, Krzysztof Zaremba , wojewoda Tomasz Hinc, komendant wojewódzki PSP st. brygadier Jacek Staśkiewicz, komendant wojewódzki policji nadinspektor Jacek Cegieła, starosta powiatu Renata Kulik.

W zbiórce na placu apelowym uczestniczyła załoga JRG a wraz z nią wszystkie jednostki OSP ziemi łobeskiej oraz uczniowie klasy mundurowej w Zespole Szkół w Łobzie.

Tekst i fot. (cz.b.)

Strażacy docenieni. Odprawa i nowoczesne wozy ratowniczo-gaśnicze Strażacy docenieni. Odprawa i nowoczesne wozy ratowniczo-gaśnicze

Komentarze

zgr-edo
Po kiego grzyba, strażakom potrzebny jest kapelan na etacie generalskim ? Czy każdy strazak musi być katolikiem ? Mam nadzieję , że strazacy w czasie pomiedzy akcjami nie mają przymusowej Katechezy.
2019-04-01 12:48:16
@Byle do wyborów na jesieni ..
Nie pij tyle , bo to szkodzi ..Jaki Sławek ?? Banda Pisiorów rozdaje , bez konsultacji społecznych nieswoją kasę , a na SZPITALNYCH IZBACH PRZYJĘĆ UMIERAJĄ I MĘCZĄ SIĘ PACJENCI ( też wyborcy gorszy sort) Może tam przekierować kasę ?? , może zlikwidować KONKORDAT _ wszyscy na tym skorzystają oprócz PIS :)))
2019-03-31 19:55:30
@Byle do wyborów na jesieni ..
Sławek, rządziłeś, też mogłeś rozdawać. Kto Ci bronił?
2019-03-31 19:16:46
Byle do wyborów na jesieni ..
Chłopakom się należy , ale te opasłe PISowskie ryje w pierwszym rzędzie i ta propaganda sukcesu i rozdawnictwo nieswoich pieniędzy - w tym są najlepsi ..
2019-03-31 18:28:15

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Chcą prawdziwej szkoły

Nekrologi

Sonda

Czy fotopułapki przy pojemnikach na śmieci to dobry sposób na wyegzekwowanie segregowania odpadów?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie