Niedziela 26 września 2021r. 
REKLAMA

Stowarzyszenie Wywrotka zaprasza. Czas na Parnicę

Data publikacji: 2021-08-05 17:38
Ostatnia aktualizacja: 2021-08-05 21:50
Stowarzyszenie Wywrotka zaprasza. Czas na Parnicę
W akcji przydadzą się sprawność i siła fizyczna - poza wiosłowaniem trzeba będzie niejednokrotnie wyławiać ciężkie przedmioty. Fot. Stowarzyszenie Wywrotka  

Kajakowy Eko Patrol ponownie wyrusza na czyszczenie szczecińskich akwenów. - Tym razem po raz pierwszy wybierzemy się w nieco bardziej industrialną okolicę grodu Gryfa, będziemy sprzątać Parnicę i wyspę Ostrów Mieleński - informują społecznicy. Termin na zapisy upływa w piątek 6 sierpnia o godzinie 15. Liczba miejsc jest ograniczona!

"Tradycyjnie do udziału w Kajakowym Eko Patrolu zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców, którzy chcieliby połączyć przyjemne z pożytecznym i posprzątać nieco nasze miasto z wiosłem w ręku" - zachęca Stowarzyszenie Wywrotka, organizator Kajakowego Eko Patrolu.

W akcji przydadzą się sprawność i siła fizyczna - poza wiosłowaniem trzeba będzie niejednokrotnie wyławiać ciężkie przedmioty. Organizatorzy podkreślają, że Kajakowy Eko Patrol "to nie jest wycieczka kajakowa". Stowarzyszenie Wywrotka zapewni kajaki, worki, rękawice, drobny poczęstunek oraz świetną atmosferę. Natomiast dzięki uprzejmości Przystani Wędkarskiej "Kolejarz" na koniec akcji przewidziane jest wspólne grillowanie kiełbasek.

Zapisywać się można przez formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie https://bit.ly/KajakowyEkoPatrol_Parnica. Informacje o zakwalifikowaniu się zostaną przesłane do godz. 12 w sobotę.

Niedzielne sprzątanie Parnicy i wyspy Ostrów Mieleński rozpocznie się o godz. 10. Miejskie zbiórki - Centrum Motorowodne Ślizg przy bulwarze Gdyńskim, obok ul. Energetyków. Koniec sprzątania przewidziany jest około godz. 14.

(KaNa)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Szacun
2021-08-05 21:28:25
...ja np jak nie ma smietnika chowam smieci do plecaka, kieszeni itp i zawsze mnie zastanawia skad tyle smieciarzy co wyrzucaja wszystko bez skrupulow i co mysla... samo zniknie ...czy raczej sa bez mozgu???...ehhh

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ