niedziela, 08 grudnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie

STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie [GALERIA]

STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie
Data publikacji: 2019-11-14 20:55
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-15 19:21
Wywietleń: 1023 427745

Przyszli w geście solidarności z bezbronnymi, cywilnymi ofiarami wojny w Syrii. Aby wyrazić swój sprzeciw wobec ingerencji militarnej Turcji oraz milczącego przyzwolenia światowych mocarstw, biernie przyglądających się czystkom etnicznym, rzezi Kurdów - wielkiego narodu, którzy - jak niegdyś Polacy - są pozbawieni niepodległej państwowości. Mowa o uczestnikach demonstracji antywojennej, jaka w czwartek (14 bm.) odbyła się na pl. Adamowicza w Szczecinie.

Zgromadzenie zostało zorganizowane przez Lewicę Razem oraz szczecińską diasporę kurdyjską. Uczestniczyło w nim około 50 osób. Zapalili znicze na znak pamięci o ofiarach zbrodni wojennych, dokonywanych przez najemników Erdogana. Domagali się podjęcia kroków dyplomatycznych oraz nałożenia sankcji gospodarczych przez rządy państw świata, a także zaprzestania eksportu broni do Turcji. Apelowali również o pomoc humanitarną dla dotkniętych konfliktem mieszkańców Syrii. Do czasu spełnienia tych żądań, zachęcali do bojkotu tureckich produktów i usług.

(an)

Fot. Arleta NALEWAJKO

 

STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie

Komentarze

Ecin
Turcja na pewno zmieni politykę po waszej manifestacji.Na siłę trzeba odpowiedzieć siłą albo sankcjami.Machanie pedalską flagą nic nie zmieni.
2019-11-15 17:18:52
do @ Lala
- odwal się od Rosji i weź PO_d swój dach tych co czekają w Turcji aby żyć w demokracji liberalnej - nastąpi pokój w Syrii.
2019-11-15 09:42:55
.....nieświadomy....
Przede wszystkim trzeba sobie zadać pytanie: 1)...a kto to był Adamowicz (chodzi o plac) ????czy był zasłużony dla Szczecina ????... a może dla Polski????..... 2) ... co to jest ????? Pozdrawiam Wszystkich rozsądnych.
2019-11-15 09:19:38
Lala
A Rosja
2019-11-14 22:34:00
Strega
Szacun dla wszystkich obecnych na demonstracji!
2019-11-14 22:12:02
Nic dziwnego
Ze Lewactwo broni Lewactwo.
2019-11-14 22:11:07
Szcz
Takie śmieszne demonstracje to nic innego jak okazanie słabości. Turcja się śmieje.
2019-11-14 21:45:49
kebs
Takie tłumy że turki już trzęsą portkami, ilu z nich poszło później na kebsa?
2019-11-14 21:01:29

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wielka Parada Mikołajów

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy obowiązek tworzenia korytarza życia i jazdy na suwak zwiększą bezpieczeństwo na drogach?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie