czwartek, 09 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie

STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie [GALERIA]

STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie
Data publikacji: 2019-11-14 20:55
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-15 19:21
Wywietleń: 1322 427745

Przyszli w geście solidarności z bezbronnymi, cywilnymi ofiarami wojny w Syrii. Aby wyrazić swój sprzeciw wobec ingerencji militarnej Turcji oraz milczącego przyzwolenia światowych mocarstw, biernie przyglądających się czystkom etnicznym, rzezi Kurdów - wielkiego narodu, którzy - jak niegdyś Polacy - są pozbawieni niepodległej państwowości. Mowa o uczestnikach demonstracji antywojennej, jaka w czwartek (14 bm.) odbyła się na pl. Adamowicza w Szczecinie.

Zgromadzenie zostało zorganizowane przez Lewicę Razem oraz szczecińską diasporę kurdyjską. Uczestniczyło w nim około 50 osób. Zapalili znicze na znak pamięci o ofiarach zbrodni wojennych, dokonywanych przez najemników Erdogana. Domagali się podjęcia kroków dyplomatycznych oraz nałożenia sankcji gospodarczych przez rządy państw świata, a także zaprzestania eksportu broni do Turcji. Apelowali również o pomoc humanitarną dla dotkniętych konfliktem mieszkańców Syrii. Do czasu spełnienia tych żądań, zachęcali do bojkotu tureckich produktów i usług.

(an)

Fot. Arleta NALEWAJKO

 

STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie STOP tureckiej agresji. Demonstracja antywojenna w Szczecinie

Komentarze

Ecin
Turcja na pewno zmieni politykę po waszej manifestacji.Na siłę trzeba odpowiedzieć siłą albo sankcjami.Machanie pedalską flagą nic nie zmieni.
2019-11-15 17:18:52
do @ Lala
- odwal się od Rosji i weź PO_d swój dach tych co czekają w Turcji aby żyć w demokracji liberalnej - nastąpi pokój w Syrii.
2019-11-15 09:42:55
.....nieświadomy....
Przede wszystkim trzeba sobie zadać pytanie: 1)...a kto to był Adamowicz (chodzi o plac) ????czy był zasłużony dla Szczecina ????... a może dla Polski????..... 2) ... co to jest ????? Pozdrawiam Wszystkich rozsądnych.
2019-11-15 09:19:38
Lala
A Rosja
2019-11-14 22:34:00
Strega
Szacun dla wszystkich obecnych na demonstracji!
2019-11-14 22:12:02
Nic dziwnego
Ze Lewactwo broni Lewactwo.
2019-11-14 22:11:07
Szcz
Takie śmieszne demonstracje to nic innego jak okazanie słabości. Turcja się śmieje.
2019-11-14 21:45:49
kebs
Takie tłumy że turki już trzęsą portkami, ilu z nich poszło później na kebsa?
2019-11-14 21:01:29

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

kondolencje

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie