Czwartek, 30 marca 2023 r. 
13 szczecin
REKLAMA

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości. Nie było łatwo, ale dali radę [GALERIA]

Data publikacji: 04 lutego 2023 r. 14:21
Ostatnia aktualizacja: 05 lutego 2023 r. 08:26
Stargardzka Gala Przedsiębiorczości. Nie było łatwo, ale dali radę
Fot. Wioletta Mordasiewicz  

Hotel Kyriad Stargard oraz firma recyklingowo-handlowa Starmet – to laureaci nagrody im. Sławomira Pajora, najważniejszej nagrody przyznawanej stargardzkim przedsiębiorcom.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości jest świętem lokalnego biznesu.

- Poznajemy na niej historie ludzi, ich pomysły na biznes, na to jak zmieniać świat, jak na niego wpłynąć pozytywnie – mówiła podczas piątkowej gali Renata Naworol, prezes Stargardzkiej Izby Gospodarczej, współorganizator gali.

Kulminacyjnym punktem uroczystości w SCK było wręczenie nagród stargardzkim przedsiębiorcom. Najważniejsza statuetka powędrowała do Magdaleny i Bartłomieja Szejnów, którzy w Stargardzie otworzyli Hotel Kyriad Stargard. Trzy lata trwała rewitalizacja budynku dawnego Hotelu Staromiejskiego.

- Jak to z remontami bywa, nie zawsze trwają i kosztują tyle, ile się zakłada – mówił Bartłomiej Szejny, który z żoną Magdaleną otrzymali tytuł Stargardzkiego Przedsiębiorcy Roku i odebrali nagrodę im. Sławomira Pajora. - Udało nam się sprowadzić do Stargardu francuską markę, która – mamy nadzieję – uatrakcyjni turystycznie nasze miasto.

Ten sam tytuł otrzymała, istniejąca od 1994 roku, firma Starmet, dziś jedna ze znaczących firm w branży recyklingowo-handlowej, zajmująca się m.in. produkcją wyrobów z odpadów pokablowych.

(w)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Ludmyla i maksym
2023-02-04 22:12:59
ZUS droższy, na dobre ubrania brakuje niektórym.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA