środa, 23 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Środa ze Szpargałkiem

Środa ze Szpargałkiem

Środa ze Szpargałkiem
Data publikacji: 2018-05-15 22:12
Ostatnia aktualizacja: 2018-05-15 22:24
Wywietleń: 986 327702

W środę (16 maja) ponownie można będzie odwiedzić szczecińską Galerię Szpargałek. I przy okazji pomóc szczecińskim organizacjom pożytku publicznego. Działa ona w Ekoporcie przy ul. Harcerzy. Na półkach galerii są setki „nowych” przedmiotów.

Galeria Szpargałek zajmuje już kolejną salę. W niej można znaleźć różnego rodzaju „perełki”. Są meble z czasów PRL, jest mnóstwo zabawek, małe AGD, porcelany, przepiękne albumy itp.

Do tej pory mieszkańcy, w zamian za przedmioty, przekazali na konta organizacji pożytku publicznego prawie 19 tysięcy złotych.

Przypomnijmy, że na miejscu nie ma obrotu gotówką. Wybrane przedmioty można zabrać po wpłaceniu na konta organizacji wybranej kwoty i okazaniu pracownikowi Ekoportu dowodu wpłaty. Przedmioty wycenione są na maksymalnie 25 punktów, gdzie 1 punkt to równowartość złotówki.  

Galeria będzie czynna w środę w godzinach 11-18.

(isz)

Fot. arch.

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”