Czwartek, 05 października 2023 r. 
13 szczecin
REKLAMA

Spóźniony Czarzasty

Data publikacji: 25 lutego 2016 r. 18:42
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:45
Spóźniony Czarzasty
 

- Kolorowe oddałem do prania - wyjaśnił Włodzimierz Czarzasty, który na konferencji prasowej w Szczecinie wystąpił w granatowym swetrze. Dziennikarze, którzy godzinę czekali na spóźnionego lidera SLD, obstawiali pomarańczowe lub żółte odzienie lubującego się w „żywych” kolorach polityka. Nie trafili.

Włodzimierz Czarzasty mówił w czwartek o praniu garderoby i robieniu porządków w SLD. Teraz Czarzasty objeżdża kraj, spotyka się z działaczami i zapewnia: - Nie ma możliwości, żeby ktokolwiek w Sojuszu gasił światło. Mamy 23 tys. członków, którzy płacą składki.

Polityk zakłada, że w kolejnych wyborach parlamentarnych jego partia wystartuje razem z innymi ugrupowaniami lewicowymi.

- Prognozowanie nazwy komitetu jest jeszcze przedwczesne, ale na wszystkie rzeczy integrujące lewicę jesteśmy otwarci - mówił lider Sojuszu.

Zapowiedział też, że 2 kwietnia będzie konwencja samorządowa SLD w Łodzi, na której partia przedstawi programy dla seniorów i osób starających się o dzieci za pomocą metody in vitro. Wówczas też poznamy szczegóły eseldowskiego programu 500 zł brutto na mieszkanie dla młodego pokolenia. ©℗

(masz)

NZ: Czym Włodzimierz Czarzasty zaskoczył dziennikarzy?

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Czerwony
2016-02-26 08:21:49
Coś sweterek ściemniał.
,,,
2016-02-25 19:18:28
Kończ wasc wstydu oszczedz, to dzieki wam i partii razem Pis robi to co robi, gdyby nie Razem to by lewica weszla do sejmu ,nawet sie miedzy soba nie potraficie dogadac, parodia, czas skonczyc to juz dawno bo nikt na was juz nie zaglosuje, pis dawno przejoł wasz elektorat czyli katolicka komune mowiac w skrocie.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA