poniedziałek, 21 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Spotkanie z akcjonariuszami Porty Holding

Spotkanie z akcjonariuszami Porty Holding

Spotkanie z akcjonariuszami Porty Holding
Data publikacji: 2016-12-01 10:39
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:48
Wywietleń: 1486 179855

W Sądzie Okręgowym w Szczecinie trwa proces o odszkodowanie za utraconą wartość akcji Stoczni Szczecińskiej Porta Holding. Przeciwko Skarbowi Państwa wniesiono pozew zbiorowy. Po serii rozpraw reprezentant grupy i pełnomocnicy spotkają się z akcjonariuszami.

To największe w Polsce postępowanie grupowe. Podczas dotychczasowych rozpraw przesłuchano licznych świadków, w tym byłych premierów i ministrów. Kolejna odsłona procesu zaplanowana jest na styczeń 2017 roku.

Spotkanie informacyjne z zainteresowanymi akcjonariuszami SSPH odbędzie się w czwartek (1 grudnia) w auli Szkoły Towarzystwa Salezjańskiego przy ul. Ku Słońcu 124 w Szczecinie. Początek o godz. 15.30.

Tekst i fot. (ek)

Komentarze

stefan.M.
A kiedy beda wyplacone zalegle pensje ?!Obiecywal to na schodach UW pan wojewoda W Z I A T E K !! Czyzby zrobil wtedy z geby d==pe ?? Od 2002 wisza mi prawie 6 tys. wiec pytam te panstwo teoretyczne , kiedy mi wyplaca?? + odsetki !!! STOCZNIA SZCZECINSKA PADLA BO PIOTROWSKI NIE CHCIAL PLACIC HARACZU KWASNIEWSKIEMU I KOMUCHOM !!
2016-12-01 16:45:57

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”