sobota, 25 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Spotkanie wigilijne u arcybiskupa

Spotkanie wigilijne u arcybiskupa [GALERIA]

Spotkanie wigilijne u arcybiskupa
Data publikacji: 2019-12-12 17:47
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-13 13:52
Wywietleń: 1374 432789

Przedstawiciele władz samorządowych, urzędów, instytucji publicznych, organizacji społecznych oraz politycy ze Szczecina i województwa w czwartek (12 grudnia) wzięli udział w spotkaniu wigilijnym zorganizowanym na zaproszenie arcybiskupa Andrzeja Dzięgi, wojewody Tomasza Hinca, marszałka Olgierda Geblewicza oraz Piotra Krzystka, prezydenta miasta. Coroczne świąteczne spotkania w tym gronie, z życzeniami, opłatkiem i tradycyjnymi potrawami, odbywają się w Wyższym Seminarium Duchownym przy ul. Papieża Pawła VI.

(isz)

Fot. Dariusz GORAJSKI

 

Spotkanie wigilijne u arcybiskupa Spotkanie wigilijne u arcybiskupa Spotkanie wigilijne u arcybiskupa Spotkanie wigilijne u arcybiskupa Spotkanie wigilijne u arcybiskupa Spotkanie wigilijne u arcybiskupa Spotkanie wigilijne u arcybiskupa Spotkanie wigilijne u arcybiskupa Spotkanie wigilijne u arcybiskupa Spotkanie wigilijne u arcybiskupa Spotkanie wigilijne u arcybiskupa Spotkanie wigilijne u arcybiskupa Spotkanie wigilijne u arcybiskupa Spotkanie wigilijne u arcybiskupa

Komentarze

@Biedak
Idź do Dzięgi niech Ci da. W końcu od tego jest kościół.
2019-12-13 13:43:23
obserwator
Ja to bym chętnie rozliczył działalności konsulów honorowych w Szczecinie i co wnieśli w życie naszego miasta bo mam wrażenie ,ze nić. Wkrótce napisze apel do Prezydenta Szczecina o audyt tych konsulatów i zaproponuję kogo odwołać poprzez listy do ambasad tych krajów.Ich funkcje są czysto reprezentacyjne i prestiżowe dla nich samych a zero pożytku z nich.
2019-12-13 13:25:10
Exit
-PO_wiedz tym, PO_j..m, którzy tam byli i zorganizuj zadymę pt. "ratujmy Kościół", możesz zaprosić także KOD, "czarne parasolki" i "Wiosnę" z Biedronieem.
2019-12-13 13:08:31
do @ skandal
- piszesz; "Jak można spotykać się w siedzibie człowieka który jawnie broni pedofili wśród duchownych?" Spytaj PO_j..w, którzy tam przybyli (do stajenki z mitrą?) To są twoi wybrańcy, których "klechici" z "kałachem" naganiali. Te pytanie PO_winieneś tym przybyszom zadać przed wyborymi "oderwać PiS od koryta". Tyle wyjaśnienia. P.S. - "pisdzielcom" to nie przeszkadza kto się "opłatkiem dzieli", ważne iż przychodzi - przeczytałeś w "Kurierza" aby "pisdzielcy" ze świeczkami w rękach blokowali dojście do Dzięgi?
2019-12-13 13:03:52
BIEDAK
OTO NADZWYCZAJNA KASTA, KTÓRA CYNICZNIE WYKORZYSTUJE ARCYBISKUPA DO LANSOWANIA SIĘ W JEGO CIEPLE – PO TO, ŻEBY OBYWATELE NIE MIELI ODWAGI POKAZANIA IM GESTU KOZAKIEWICZA- DO BEZKARNE OBCIĄŻANIE ZWYKŁYCH OBYWATELI KOSZTAMI SWOJEGO BIZANTYJSKIEGO ZAWODOWEGO, SAMORZĄDOWEGO, RODZINNEGO I TOWARZYSKIEGO ŻYCIA POPRZEZ NP. PODWYŻKI OPŁAT ZA WYWÓZ ŚMIECI NAWET DO OKOŁO 500 %. W ZWIĄZKU Z TYMI NIESPRAWIEDLIWYMI DECYZJAMI MY ZWYKLI- TRAKTOWANI NIESPRAWIEDLIWIE - OBYWATELE PYTAMY WAS , JAK MAMY ŻYĆ MAJĄC 1600 ZL EMERYTURY? CO MAMY WYBIERAĆ; JEDZENIE LECZENIE CZY PŁACIĆ NIESPRAWIEDLIWY – UCHWALONY PRZEZ WAS /PRZECIW NAM - PODATEK ŚMIECIOWY? MIEJCIE ODWAGĘ NA TYM FORUM ODPOWIEDZIEĆ IMIENNIE NA ZADANE PRZEZ NAS PODATNIKÓW PYTANIA!!!
2019-12-13 13:00:12
gosc
Czy przekazano przy tej okazji jakieś miejskie grunty na rzecz Panstwa bezVat(ykan)? co z kosciołem nad rudzianka? ma byc ponowne głosowanie a radzie miasta czy kazdy juz opisał dom skrótem kamienice mariana b? w skrócie KMB?
2019-12-13 11:25:40
Exit
Na przyszlosc- polecam inne wyjscie.Wigilia w neutralnej siedzibie- a arcy jako gosc, a nie gospodarz.Szczegolnie punkt " omowienie roku" musialo byc kuriozalne w tegorocznym przypadku;).
2019-12-13 10:32:23
sumienie
Tylko nie mów nikomu Dzięga, tylko nie mów nikomu
2019-12-13 10:29:36
skandal
Jak można spotykać się w siedzibie człowieka który jawnie broni pedofili wśród duchownych?
2019-12-13 10:03:06
darel
Nasz region powinien jak najszybciej pozbyć się stąd Dzięgi. To bardzo zły człowiek.
2019-12-13 09:43:17
Woalka
Jezeli obecnosc na tym spotkaniu mialaby cel podniesienia prestizu -juz z gruntu byloby to zaklamaniem i dowodem na niezrozumienie przeslania wiary..Wiara to nie zdjecie w lawce koscielnej.To potrzeba ( wola) zycia w zalozeniach tego w co sie wierzy.I nie dotyczy to tylko okresu swiatecznego.Irytuje mnie to stwierdzenie:" szczegolnie przed swietami ( zastepczo z " w czasie swiat") powinnismy.... i nastepujace po tym slowa o dostrzeganiu drugiego czlowieka .Wyjsc po takich przemowach jak na tej uroczystosci i dalej macic- to tak- jakby na niej wcale nie byc.
2019-12-13 09:34:18
+
Widać, że religijne coming-outy też istnieją :) Swoją drogą, widać, że komentujący zazdroszczą, że tam nigdy nie będą, więc należy współczuć im ich zgorzknienia i frustracji.
2019-12-13 06:58:02
Cwierkajacy w zbozu
Mozna sie modlic i koledowac i byc bezrefleksyjnym hipokryta.Pani Jacyna rozwala nieustannie-az zal.
2019-12-12 23:32:13
Popatrzcie młodzi na te zdjęcia
i odpowiedzcie sobie na pytanie, czy macie jeszcze czas, na rządy głupców i pochlebców. Nie sądzę.
2019-12-12 23:19:58
ala66
duże brzuchy w za ciasnych marynarkach...
2019-12-12 22:43:24
Zgred
Ściek...
2019-12-12 22:05:34
gosc
Tym razem za całosc płaciło panstwo bez vat i kasy fiskalnej czy podatnicy ? wlasciwie w tej korelacji to zawsze podatnicy, na swiecie jest ponad 250 religii ,kazda obiecuja rozne rzeczy ,ile to miliardow zlotych co roku idzie na rozne zwiazki wyznaniowe itd. ile by mozna uratowac ludzi za ta kase-sprzet do szpitali,leki, badania itd. no ale nie da sie ,kto nie widział niech sobie obejrzy serial True Detective-Hbo , tam jest to wszystko pokazane jak to dziala -tego w mediach publicznych na ten czas nigdy nie zobaczycie ale w internecie tak i to wszedzie :) najrozsadniejsze podejscie do zycia to agnostycym, zadnych religii, ps. jakies grunty na koszt podatnikow miejskich zostaly przekazane?
2019-12-12 21:48:11
Obrońca pedofilów
Kto się tam pokazuje tego ja nie szanuję
2019-12-12 21:39:48
co jest?
obrzydliwe!!!!
2019-12-12 21:35:12
OK.2010
TO JUTRO JUŻ ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA SKORO DZISIAJ WIGILIA?
2019-12-12 20:22:00
Do toi toi
Ty lepiej rozważ co twoi idole sukienkowi uwielbiają :)) na co są niezbite dowody ...
2019-12-12 20:11:02
do PO_niższego
Dyżurny troll PIS-u Klecha nadaje...
2019-12-12 20:03:04
toi toi
wstyd. marszałek wielbi marsze zboczeńców a później przyłazi i udaje wierzącego!!!!!!!!!!!!! hańba
2019-12-12 19:58:46
do PO_niższego
- taką mamy teraz PO_godę, na zmianą ę się nie zanosi (jeszcze długo, długo) PO_nieważ jest (panuje) wyż "KONKORDAT".... Wszyscy w domu zdrowi? Chinka już ukradziona z LP? Karp pływa czy uśpiony?
2019-12-12 19:08:10
Byli wszyscy
Nawet naczelny Kuriera :)
2019-12-12 18:13:53