Wtorek 07 lutego 2023r. 
REKLAMA

Świątecznie w Zakładzie Aktywności Zawodowej

Data publikacji: 2019-12-12 15:36
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-13 12:58
Świątecznie w Zakładzie Aktywności Zawodowej
 

Około pół tysiąca osób uczestniczyło w spotkaniu wigilijnym zorganizowanym przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Szczecinie. To głównie pracownicy Zakładu Aktywności Zawodowej, uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowego Domu Samopomocy i innych placówek prwadzonych przez tę organizację. Ale też jej przyjaciele i współpracownicy.

Spotkanie odbyło się właśnie w Zakładzie Aktywności Zawodowej działającym przy ul. Spełnionych Marzeń w Dobrej (powiat policki). O atmosferę świąteczną zadbał m.in. zespół perkusyjny szczecińskiego koła PSONI "Gamelan". Na stołach pojawiły sie tradycyjne potrawy wigilijne, przygotowane przez pracowników ZAZ-u.

- Przygotowania trwały już od początku listopada - mówi Barbara Jaskierska, przewodnicząca PSONI Koło w Szczecinie. - To dla nas bardzo ważny dzień. Spotykamy się wszyscy, bo jesteśmy dużą rodziną. Mamy wspaniałych pracowników - nauczycieli, rehabilitantów, instruktorów... - którzy nie pytają, ile zarobią, a co trzeba zrobić. Mamy za co dziękować i z czego się cieszyć, chociaz potrzeby oczywiście cały czas są duże. Dumni jesteśmy z tego, co do tej pory osiągnęliśmy.

Tekst i fot. (sag)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Strega
2019-12-12 22:08:23
Szacun:)

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA