sobota, 07 grudnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Spotkanie opłatkowe u arcybiskupa

Spotkanie opłatkowe u arcybiskupa [GALERIA]

Spotkanie opłatkowe u arcybiskupa
Data publikacji: 2018-12-20 18:08
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:28
Wywietleń: 2874 367999

Arcybiskup Andrzej Dzięga, metropolita szczecińsko-kamieński, spotkał się w czwartek (20 grudnia) w kurii na wieczerzy wigilijnej z najważniejszymi osobistościami regionu. Rozpoczęła się od nabożeństwa, a później nie zabrakło oczywiście dzielenia się opłatkiem, składania życzeń i wspólnego śpiewania kolęd. Spotkanie opłatkowe zorganizowali: prezydent Szczecina, wojewoda zachodniopomorski i marszałek województwa. ©℗

(el)

Fot. Dariusz GORAJSKI

Spotkanie opłatkowe u arcybiskupa Spotkanie opłatkowe u arcybiskupa Spotkanie opłatkowe u arcybiskupa Spotkanie opłatkowe u arcybiskupa Spotkanie opłatkowe u arcybiskupa Spotkanie opłatkowe u arcybiskupa Spotkanie opłatkowe u arcybiskupa Spotkanie opłatkowe u arcybiskupa Spotkanie opłatkowe u arcybiskupa Spotkanie opłatkowe u arcybiskupa Spotkanie opłatkowe u arcybiskupa Spotkanie opłatkowe u arcybiskupa Spotkanie opłatkowe u arcybiskupa Spotkanie opłatkowe u arcybiskupa Spotkanie opłatkowe u arcybiskupa Spotkanie opłatkowe u arcybiskupa Spotkanie opłatkowe u arcybiskupa Spotkanie opłatkowe u arcybiskupa Spotkanie opłatkowe u arcybiskupa

Komentarze

@ ANSUS
Czyżby Baran ??
2018-12-22 09:00:35
ANSUS
Do ministranta - Nie ma księdza D. ,ale jest radny ,jego prawa ręka, współtwórca jego sukcesów ,przez kilka dekad wierny przyjaciel , sługa wszystkich hierarchów, posłuszny parafianin .
2018-12-22 07:26:24
123
@tkm-w toruniu
2018-12-21 13:24:29
@tkm
dalej okradają Polaków
2018-12-21 13:19:03
tkm
a gdzie posłowie PiS?
2018-12-21 12:42:39
Tymoteusz
To mnie upewnia,że jestem gorszym sortem.Jestem zażenowany.Gdzie tu świeckość Państwa.
2018-12-21 10:19:16
@Leon
Ale Piotrowicz się nawrócił i przystępuje do sakramentów, a Rosati nie, mało tego - pluje na Kościół.
2018-12-21 09:46:11
@były ministrant
Dłużej klasztora, niźli przeora.
2018-12-21 09:43:41
Leon do "ale jaja"
Przypomnieć ci uciskanego przez komunę Piotrowicza z różańcem?
2018-12-21 09:18:52
Scepyk
Trochę realizmu by się przydało.Abepe Dzięga WEZWAŁ podwładnych wszelkiej maści na dywanik,i wyjaśnił KTO tu PANEM.
2018-12-21 08:44:44
pacynki
nadal mieszają władzę i fachowość z gusłami - żenaujące
2018-12-21 08:27:34
@ były "ministrant" z 9 letnim stażem
Nie podoba się "ministrancie", to droga wolna do Arabów.
2018-12-21 08:23:25
ale jaja
w rodzinie rossatiego dzielono sie na wigilie jajeczkiem ispiewano podmoskowskie wieczera ,atutaj zmiana udawany katolik ireprezentant swiatlego spoleczenstwa zach-pom w eurokolchozie.
2018-12-21 00:33:14
trohan
goguś nie ćpaj, bo na oczy nie widzisz i nie styka ci w główce.
2018-12-21 00:23:09
goguś
No hejterstwo Pisirskie w akcjI!!! Co, bo nie ma szczekaczki W i tego takiego otyłego w kronice nie mieści sie w ekran i rozwalony siedzi podczas Spięcia !!! Kultura a może słoma z butów wyłazi!!! O tym nie napiszecie?? tylko brudy wywalacie !!!
2018-12-20 23:37:48
Myśl
Trochę to pokręcone: spotkanie zorganizowali prezydent, wojewoda i marszałek, ale to arcybiskup się spotkał z nimi, a nie oni z nim.
2018-12-20 23:02:22
obserwator
nie w kurii tylko w seminarium!!!!! połowa kodziarzy z marszałkami na czele
2018-12-20 22:53:15
kropka
No proszę wojewódzka koalicja u kolegi rydzyka
2018-12-20 22:30:34
Świeckie państwo
A tu sojusz tronu z ołtarzem
2018-12-20 21:47:49
Jarun
To jest zaprzeczenie idei głoszonej przez Jezusa...wigilia tylko dla możnych (bogatych)...faryzeusze pokropiliby nawet psią budę za mamonę i wstawili ołtarz do chlewika.
2018-12-20 21:30:46
?
A kto za to wszstko zapłacił-Panstwo Watykan-czytaj ePiskopat i czy był za t paragon i faktura?-czy odprowadzono podatek vat ?od 30 lat co weekend w niedziele przjmowane sa datki finansowe bez paragonu czli pod stolem, przez te lata wyszlo tego z kilkaset miliardow, GDZIE JEST TAK KASA PODATNIKOW ?! czy miejscy podatnicy ktorz dorzucaja sie do darmowego transportu dla kiblstwa i rodzicow pracujacych dzieci ?Dlaczego obywatele kraju Polska sponsorują Państwo o nazwie Watkan ktore miesci sie na terenie Włoch i jego glowne zalozenia to obietnica zycia wiecznego w niewidzialnych chmurkach-oczwisicie za opłata
2018-12-20 21:22:05
@OK.2010
Jeżeli już, to 24 grudnia. Naucz się w końcu polskiego.
2018-12-20 20:20:44
do 321
Niczego nie zabraniam. Wytykam hipokryzję. Nie rozumiesz?
2018-12-20 20:19:01
były ministrant z 9 letnim stażem
Niech będzie pochylony!! Gdzie nasz Dziega zgubił swego przydupasa Dymera z zarzutami pedofilskimi ??, którzy za "czapkę gruszek" przejęli od miasta Szpital Miejski i teraz "trzepią kasę" na hospitalizacji seniorów ?? Wstydu nie macie klechy podłe wasz Bóg to mamona !!! A księżulo z parafii Reptowo też się grzeje w świetle fleszy ?? Objął parafię i co buduje dla siebie plebanię ponad 200metrów powierzchni !! Czy to w ramach niedbania o dobra doczesne ??? ŻŻŻAAAALLLLL !!!
2018-12-20 19:49:20
OK.2010
Czy został zmieniony kalendarz? Przecież WIGILIA to 24 GRUDZIEŃ.
2018-12-20 19:40:18
321
@Hipokryzja :On przynajmniej zmądrzał po 1989 r i wybrał kierunek eurpejski a nie rosyjski w przeciwienstwie to wielu prominentnych politkow w tm kraju, np w Berlinie ,w sejmie ,senacie, itd. :)a co teraz zabronisz spotykac sie przedstawicielom kosciola z politykami? do papieza franciszka ktorego narodowi socjalisci maja za lewaka wyslij skarge hahha
2018-12-20 19:38:50
obłuda
Dzięga się spotkał, a spotkanie zasponsorowali podatnicy. Trzeba nie mieć wstydu.
2018-12-20 18:51:58
Hipokryzja
Pan Rosati, zarejestrowany przez SB jako współpracownik Buyer, całkiem niedawno narzekał, że w kampanii wyborczej do samorządów kandydaci PiS są lansowani w kościołach. Czyżby zmienił zdanie, bo zbliżają się wybory do PE? Ohyda.
2018-12-20 18:51:48
tt
a biednych nie zaproszono? niezła sciema a od jutra znowu hejt na bliźniego swego ktory nie popiera jednej słusznej partii, cóż życie w biedzie kosztuje ...
2018-12-20 18:45:58
bobo
Wszyscy razem, mimo różnic budujące!
2018-12-20 18:19:23