sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Spokojnie wokół cmentarzy

Spokojnie wokół cmentarzy

Spokojnie wokół cmentarzy
Data publikacji: 2017-10-28 16:11
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:34
Wywietleń: 972 298699

Trwa policyjna akcja ZNICZ, która zakończy się w czwartek, 2 listopada. Mundurowi pomagają zmotoryzowanym i pieszym dotrzeć w rejon nekropolii, dbają o przestrzeganie przepisów obowiązujących na drogach oraz skupiają się zapewnieniu bezpieczeństwa osób odwiedzających miejsca pochówku. Policjanci wspierani są przez przedstawicieli innych służb.

Wokół szczecińskich cmentarzy ruch maleje. Nie ma już śladu po korkach, jakie jeszcze we wczesnych godzinach przedpołudniowych tworzyły się w ul. Derdowskiego, Ku Słońcu czy na Mieszka I.

Policjanci ruchu drogowego sprawdzają, czy kierujący poruszają się zgodnie z przepisami i dozwoloną prędkością. Kontrolują stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów oraz czy wszyscy podróżujący mają zapięte pasy, a dzieci przewożone są w fotelikach. Oprócz radiowozów oznakowanych na trasach obecne są nieoznakowane wideorejestratory zachodniopomorskiej drogówki.

Przypominamy, że już w sobotę (28 października) w rejonie największej szczecińskiej nekropolii wprowadzono pierwsze zmiany w organizacji ruchu. Kierowcy powinni zwracać uwagę na oznakowanie i nie jeździć na pamięć.

Od rana obowiązuje ruch jednokierunkowy ruchu w ciągu ul. Karola Miarki i ul. Pięknej w Szczecinie. Dodatkowo zawężono prawy pas ruchu na jezdni południowej ul. Ku Słońcu na odcinku od ul. Santockiej do wysokości II Bramy Cmentarza Centralnego. Zamknięto także przejazdy pomiędzy jezdniami ul. Ku Słońcu na skrzyżowaniu z ul. Santocką i na wysokości I Bramy Cmentarza Centralnego.

ToT

Fot. KMP w Szczecinie

Spokojnie wokół cmentarzy Spokojnie wokół cmentarzy Spokojnie wokół cmentarzy Spokojnie wokół cmentarzy Spokojnie wokół cmentarzy

Komentarze

Lewy Biznes...
No i Uwaga na tych... co te same wiazanki i znicze, beda chcieli sprzedawac "po kilka razy" !!
2017-10-28 23:29:58

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”