Wtorek 24 maja 2022r. 
REKLAMA

Specjaliści czekali na pacjentów

Data publikacji: 2016-02-13 16:23
Ostatnia aktualizacja: 2021-04-11 15:43
Specjaliści czekali na pacjentów
Fot. Dariusz Gorajski  
Około 120 pacjentów z małych miejscowości naszego województwa skorzystało w sobotę z porad specjalistów w szpitalu przy ul. Arkońskiej w Szczecinie. W ten sposób placówka przyłączyła się do obchodów Światowego Dnia Chorego.
Akcja zorganizowana została przy udziale Caritas. Odbyła się już po raz szósty.
- Zwróciliśmy się do parafii, by poinformowały o takiej możliwości i jak zawsze było wielu chętnych do skorzystania z wizyt u specjalistów - mówi ks. Maciej Szmuc, dyrektor Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. - To zwykle osoby starsze, które mają kłopot z dotarciem do lekarza.
W sobotę do szesnastu lekarzy specjalistów dowieziono pacjentów m.in. z powiatów gryfińskiego, choszczeńskiego, stargardzkiego i gryfickiego. Porad i konsultacji udzielano z zakresu kardiologii, dermatologii, okulistyki, reumatologii, endokrynologii, neurologii, ortopedii, chirurgii naczyń i fizjoterapii. (gan)
Fot. Dariusz Gorajski
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

patriota
2016-02-14 00:38:42
Wszyscy! jak dotąd politycy, samorządowcy to sprzedajni najemnicy karteli- od medycznego, poprzez prawniczy, akademicko - nauczycielski, developersko- budowlany, księgowy, sportowym.......związkowym kończąc,którzy realizują interesy finansujących ich kampanie wyborcze owych karteli- za nic mając interes całego kraju czy narodu. Co nie przeszkadza im na cyniczne odwoływanie sie podczas składanej przysięgi sejmowej czy samorządowej - do zawołania "tak mi dopomóc Bóg". Przy tak schizofrenicznym podejściu zarównoa do zawodu jak i działalności sejmowo-samorządowej dobrej jakości usługi medyczne są dostępne dla ludzi z powiązanych ze sobą środowisk polityczno - biznesowo-koleżeńsko-rodzinnych. Zwykli ciążku pracujący zjadacze chleba z należnego im koszyka usług publicznych finansowanych ze środków publicznych otrzymują substytuty należnych im usług, czy jak kto woli para usługi. Prym w tym szwindlu w przestrzeni publicznej wiedzie środowisko medyczne. Medycy - oczywiście nie wszysy!!! za nic mają pacjenta, jak i za nic mają obywatela. W obu wypadkach medycy czują sie bezkarni - a więc czują się m nadludźmi. Podobnie rzez sie ma ze środowiskiem prawniczym, i wielu innymi.
mm
2016-02-13 19:03:23
Pani Herczyńska winna zdecydować, czy chce być radną, czy lekarzem, bo teraz jest słabą radną i coraz bardziej kiepskim lekarzem.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA