niedziela, 26 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Specjaliści czekali na pacjentów

Specjaliści czekali na pacjentów

Specjaliści czekali na pacjentów
Data publikacji: 2016-02-13 16:23
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:54
Wywietleń: 1472 118978
Około 120 pacjentów z małych miejscowości naszego województwa skorzystało w sobotę z porad specjalistów w szpitalu przy ul. Arkońskiej w Szczecinie. W ten sposób placówka przyłączyła się do obchodów Światowego Dnia Chorego.
Akcja zorganizowana została przy udziale Caritas. Odbyła się już po raz szósty.
- Zwróciliśmy się do parafii, by poinformowały o takiej możliwości i jak zawsze było wielu chętnych do skorzystania z wizyt u specjalistów - mówi ks. Maciej Szmuc, dyrektor Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. - To zwykle osoby starsze, które mają kłopot z dotarciem do lekarza.
W sobotę do szesnastu lekarzy specjalistów dowieziono pacjentów m.in. z powiatów gryfińskiego, choszczeńskiego, stargardzkiego i gryfickiego. Porad i konsultacji udzielano z zakresu kardiologii, dermatologii, okulistyki, reumatologii, endokrynologii, neurologii, ortopedii, chirurgii naczyń i fizjoterapii. (gan)
Fot. Dariusz Gorajski
Specjaliści czekali na pacjentów Specjaliści czekali na pacjentów Specjaliści czekali na pacjentów Specjaliści czekali na pacjentów

Komentarze

patriota
Wszyscy! jak dotąd politycy, samorządowcy to sprzedajni najemnicy karteli- od medycznego, poprzez prawniczy, akademicko - nauczycielski, developersko- budowlany, księgowy, sportowym.......związkowym kończąc,którzy realizują interesy finansujących ich kampanie wyborcze owych karteli- za nic mając interes całego kraju czy narodu. Co nie przeszkadza im na cyniczne odwoływanie sie podczas składanej przysięgi sejmowej czy samorządowej - do zawołania "tak mi dopomóc Bóg". Przy tak schizofrenicznym podejściu zarównoa do zawodu jak i działalności sejmowo-samorządowej dobrej jakości usługi medyczne są dostępne dla ludzi z powiązanych ze sobą środowisk polityczno - biznesowo-koleżeńsko-rodzinnych. Zwykli ciążku pracujący zjadacze chleba z należnego im koszyka usług publicznych finansowanych ze środków publicznych otrzymują substytuty należnych im usług, czy jak kto woli para usługi. Prym w tym szwindlu w przestrzeni publicznej wiedzie środowisko medyczne. Medycy - oczywiście nie wszysy!!! za nic mają pacjenta, jak i za nic mają obywatela. W obu wypadkach medycy czują sie bezkarni - a więc czują się m nadludźmi. Podobnie rzez sie ma ze środowiskiem prawniczym, i wielu innymi.
2016-02-14 00:38:42
mm
Pani Herczyńska winna zdecydować, czy chce być radną, czy lekarzem, bo teraz jest słabą radną i coraz bardziej kiepskim lekarzem.
2016-02-13 19:03:23

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie