Poniedziałek, 27 marca 2023 r. 
1 szczecin
REKLAMA

Spaliła się sieć na pętli (akt. 1)

Data publikacji: 30 czerwca 2017 r. 14:35
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:44
Spaliła się sieć na pętli
Fot. Mirosław Winconek (arch.)  

Awarię udało się usunąć, tramwaje wracają na trasy.

* * *

Wcześniejsza informacja:

Spaliła się sieć trakcyjna przy pętli tramwajów na szczecińskich Pomorzanach. ZDiTM uruchomił zastępczą komunikacje autobusową. Jak długo potrwa usuwanie awarii zasilania nie wiadomo. Ekipy techniczne Tramwajów Szczecińskich po raz drugi w krótkim odstępie czasu próbują skutecznie naprawić instalację, by można było przywrócić normalne kursowanie składów linii 3, 6, 11 i 12.

Tramwaje linii 3 i 6 kursują tylko do ul. Dworcowej. Tam zawracają nią i dalej przez Bramę Portową jeżdżą w kierunku Lasu Arkońskiego i Gocławia.

Natomiast tramwaje linii 11 i 12 z Ludowej i Niebuszewa docierają tylko do pl. Szarych Szeregów, gdzie kierowane są objazdem przez al. Wojska Polskiego, ul. Wawrzyniaka, al. Bohaterów Warszawy, ul. Jagiellońską do al. Piastów i zawracają w kierunku pl. Szarych Szeregów.

Na obu trasach tramwajowych w kierunku Pomorzan ZDiTM uruchomił dla pasażerów autobusową komunikację zastępczą. ©℗ 

(MIR)

Fot. Mirosław Winconek (arch.)

 

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

masakra
2017-06-30 14:56:14
wracajac z pracy czekalam ponad godzine na autobus z pomorzan do tego byl mega przeladowany,czy nie mozna bylo dac ich wiecej? to co sie dzieje z ta komunikacja to jakas masakra,jak tak mozna czlowiek czeka na tramwaj a tu nawet zadnej informacji nie ma na dabrowskiego,ludzie nie wiedza co sie dzieje czekaja w to zimno i nie wiedza nic,dopiero jak widza autobus to biegna na niego do ktorego i tak nie wejda bo nie ma gdzie,tak przeladowany i nastepne czekanie,masakra poprostu wielka jedna masakra

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA