Środa 07 grudnia 2022r. 
REKLAMA

Spacer pod Vulcanem. W jesiennym klimacie

Data publikacji: 2021-10-08 13:16
Ostatnia aktualizacja: 2021-10-08 13:17
Spacer pod Vulcanem. W jesiennym klimacie
„Jesienny spacer po osiedlu" tym razem powiedzie przez najbardziej znane, a zarazem nieoczywiste punkty na mapie Drzetowa-Grabowa.  

Śladami historycznych ciekawostek, podziemnych tajemnic oraz architektonicznych detali, zwanych cudami na fasadach, poprowadzi „Jesienny spacer po osiedlu". Tym razem trasą najbardziej znanych, jak również tych najmniej oczywistych punktów Drzetowa-Grabowa. Już w sobotę.

To propozycja nie tylko dla miłośników dawnego Szczecina. Do aktywnego i rodzinnego spędzenia sobotniego (9 października) popołudnia. Zaproszenie od Rady Osiedla Drzetowo-Grabowo, która finansuje to przedsięwzięcie.

Zainteresowani spotkają się przy hotelu „Vulkan" (ul. Druckiego-Lubeckiego 6A) - o godz. 15.15. Ich przewodnikiem w jesiennym spacerze po osiedlu będzie Michał Rembas, autor wielu książek poświęconych tajemnicom oraz historii Szczecina.

Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny, a wszyscy mile widziani. Uwaga: podczas spaceru należy pamiętać o przestrzeganiu aktualnych zaleceń bezpieczeństwa związanych ze stanem epidemii. ©℗

(an)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA