sobota, 04 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Sorrento rusza z pomocą. Sto obiadów dziennie dla seniorów!

Sorrento rusza z pomocą. Sto obiadów dziennie dla seniorów!

Sorrento rusza z pomocą. Sto obiadów dziennie dla seniorów!
Data publikacji: 2020-03-22 14:07
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-30 19:18
Wywietleń: 2184 448384

Szczecińska willa Sorrento i Stowarzyszenie Sorrento w związku z pandemią koronawirusa, organizuje pomoc dla seniorów artystów. Akcja pt. "Sto obiadów dziennie" rozpocznie się w poniedziałek (23 marca) od godz. 13. Ciepłe bezpłatne posiłki będą mogły otrzymać najbardziej potrzebujące osoby na terenie Szczecina.

- Z pomocą sponsorów RedaCity i Green House możemy przygotować dziennie ok. stu posiłków dla potrzebujących seniorów - mówi Sandra Bielecka z Willi Sorrento. - Obiady wydawane będą przed główną bramą willi Sorrento. Jesteśmy też w stanie dowieźć pod wskazany adres ciepły posiłek osobom, które obawiają się o swoje zdrowie i życie lub są schorowane.

Akcja ma trwać początkowo przez tydzień. - Jeśli natomiast uda się pozyskać więcej środków, pomoc w postaci obiadów potrwa dłużej - podkreśla Bielecka. - Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy w tym trudnym momencie. Przyjmiemy każdą pomoc materialną i finansową, abyśmy mogli dłużej wspólnie działać i pomagać najbardziej potrzebującym.

Prośbę o ciepły posiłek można składać pod numerami telefonów: 91 851 11 11, 666 400 217 lub 666 400 218

(KK)

Fot. Mirosław Winconek

Komentarze

Darek
Działanie Sorrento powinno być inspiracją dla innych ale nie,zamiast pochwalić wolimy krytykować i szukać drugiego dna którego nie ma .Ludzie przecież ono to robią z własnej inicjatywy!
2020-03-30 18:48:30
@Michal
Misiu-potrzebujesz?Daj znac.Nie potrzebujesz?Nie przeszkadzaj.
2020-03-23 16:47:27
Michał
Dory kawał, ale ciutko stary. Tak samo jakby miało być zbawienne dla polski- gdby cała nacja chińska trzy razy przyszła pod polską granicę. Polacy by przez tą "akcję" nie ucierpieli,....ale tym samym chńczycy zżarli, i zadeptali by rosję dokumentnie. Zatem morał tego; Dziadkowie zostańcie lepiej w domu , lub poczekajcie jak wam np; wolontariusze do domu przyniosą🤣🎸
2020-03-23 14:12:46
Kilka
Świetna akcja brawooo
2020-03-23 11:45:41
Lena
Fajna inicjatywa,warto pomagać, dobro powraca. Trzymam kciuki
2020-03-22 23:15:00
NIEjadek
Przepustką-identyfikatorem na koryto winien być popis VOKALNY na pieśni: O sole mio (pol. Moje słońce) – pieśń neapolitańska lub ''Co mi Panie dasz ''Bajmu.
2020-03-22 21:05:14
Qwerty
Pytania - obiady za darmo?, z dofinansowaniem przez miasto?, darowizny w jakiej formie, za pokwitowaniem i z możliwością odpisania od podatku?
2020-03-22 18:33:23
Brawo Sorrento
Nie daliśmy Bazylemu ugryźć Sorrento i teraz Sorrento pomaga
2020-03-22 16:03:59
Come on Szczecin
Bravo Sorrento ! Szczecinianie nie raz udowodnili , ze choć historycznie jesteśmy zbieraniną z różnych stron , to lokalny patriotyzm i miłość do miasta sprawia , ze jesteśmy wyjątkowo na mapie Polski. Również w tych trudnych (dla nas wszystkich ) czasach , zróbmy wystarczająco dużo, aby kolejne pokolenia mówiły z dumą o swoim pochodzeniu. I❤️SZCZECIN.
2020-03-22 15:55:40
:)
Mieszkańcy z okolicy już na hałas się nie skarżą? ale pewnie obiadek chętnie za darmo by dostali mimo wczesniejszych narzekań...