sobota, 19 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Śnieg tylko na chwilę

Śnieg tylko na chwilę

Śnieg tylko na chwilę
Data publikacji: 2016-02-17 21:02
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:54
Wywietleń: 2475 120401

W środę wieczorem w Szczecinie i regionie zrobiło się biało. Choć wielu z nas za taką aurą tęskniło, synoptycy nie pozostawiają złudzeń - to obrazek tylko na chwilę. Za kilka godzin będzie padał deszcz ze śniegiem, a potem deszcz. 

- Śnieg w Szczecinie popada jeszcze około dwóch godzin - mówiła w środę przed godziną 21 Małgorzata Piotrowska, synoptyk z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. - Potem deszcz ze śniegiem, który może marznąć. Nad ranem będzie już dodatnia temperatura, w dzień wyniesie około 4 stopni Celsjusza. Już bez opadów. W weekend czeka nas deszcz, w niedzielę będzie do 10 stopni.

W środę wieczorem na ulice miasta wyjechały pługopiaskarki. Jak informowała Mirosława Rudzińska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji, nie było zgłoszeń o wypadkach drogowych w mieście. Także Centrala Ruchu Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego nie miała zgłoszeń o wypadkach lub awariach na trasie autobusów i tramwajów.

(g)

Fot. Anna Gniazdowska

Śnieg tylko na chwilę

Komentarze

Monty
Co się dzieje z Waszą kamerką,dlaczego nie działa ? http://www.24kurier.pl/Multimedia/Kamery/Widok-z-okna-Kuriera-Szczecinskiego
2016-02-17 22:49:54
Jasne Błonia wyglądają bajkowo.
.
2016-02-17 21:32:31

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie