poniedziałek, 23 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Śmiertelny wypadek przed mostem Pionierów. Korek i objazdy

Śmiertelny wypadek przed mostem Pionierów. Korek i objazdy (akt. 1)

Śmiertelny wypadek przed mostem Pionierów. Korek i objazdy
Data publikacji: 2016-04-15 20:36
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:03
Wywietleń: 3473 128376

Tragicznie zakończyło się zderzenie przed szczecińskim mostem Pionierów.

Mimo reanimacji nie udało się uratować 36-letniej pasażerki mazdy. Rok młodszy kierowca trafił do szpitala.

***

Wcześniejsza informacja:

Poważne utrudnienia w rejonie Basenu Górniczego w Szczecinie. Jak informują internauci, doszło tam do groźnie wyglądającego wypadku.

- Na nitce wyjazdowej mazda zjechała na lewy pas ruchu i uderzyła w słup - potwierdza podkom. Mirosława Rudzińska z Biura Prasowego KWP w Szczecinie. - Ranne zostały 2 osoby, na miejscu udzielana jest im pomoc.

Zablokowane są jednak 3 pasy, most Pionierów w kierunku prawobrzeża jest nieprzejezdny. Policjanci kierują ruch na most Cłowy.

Fot. Internet/Marek Duklanowski

Komentarze

Błąd
Kobieta miała 25 lat
2016-04-17 22:39:43
Alonso
Tam jest olej w asfalcie.
2016-04-16 20:22:51
PANB
Chciał się koleś popisać jaki to z niego król szybkości, aż gdzieś mózg został w tyle. Kolejny przypadek głupoty został ukarany. Szkoda tylko, że zginęła pasażerka, a nie winowajca. Jeżeli ktoś uważa, że samochód jechał przepisowo, a mimo tego rozpadł się na dwie części to znaczy, że był to jakiś pospawany pół plastikowy stary rzęch który nie powinien być dopuszczony do ruchu. Myślę jednak, że to mózg kierowcy był najbardziej niepełnosprawny.
2016-04-16 12:02:13
PANATI
To wina prędkości napewno ! W tym miejscu jest źle wyprofilowana jezdnia !!!!!!
2016-04-16 00:45:08
[*]
Tak to jest jak się w deszczu jeździ zgodnie z przepisami.
2016-04-15 23:50:10
poprawcie blad
pismaki kobieta miala 34 lata