Piątek, 22 września 2023 r. 
17 szczecin
REKLAMA

Śmiertelny wypadek na chociwelce (akt. 1)

Data publikacji: 09 października 2016 r. 12:33
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:17
Śmiertelny wypadek na chociwelce
 

Kobieta, kierująca fordem mondeo zginęła w wyniku wypadku, do którego doszło w niedzielne przedpołudnie na drodze krajowej nr 142 tzw. betonce lub chociwelce, między Szczecinem a Strumianami.

Ok. g. 11 mężczyzna, jadący fordem S-Max na zagranicznych numerach rejestracyjnych ze Szczecina w stronę Chociwla, rozpoczął wyprzedzanie ciągu pojazdów. Gdy był już na lewym pasie ruchu, zderzył się z jadącą prawidłowo kierującą fordem mondeo kobietą. W wyniku zderzenia kobieta poniosła śmierć na miejscu, a rannego kierowcę forda S-Max śmigłowcem przetransportowano do szczecińskiego szpitala. Przez kilka godzin po wypadku droga w tym miejscu była zablokowana, dla kierowców wytyczono objazdy przez Strumiany i Zdunowo. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają stargardzcy policjanci pod nadzorem prokuratora.

(gra)

 

***

Wcześniejsza informacja

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę przed południem na drodze krajowej nr 142 tzw. chociwelce. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

W wyniku wypadku na miejscu zginęła kobieta kierująca jednym z aut. Poważne obrażenia odniósł kierowca drugiego samochodu, który został przetransportowany do szpitala. 

W miejscu wypadku droga jest zablokowana. Ruch odbywa się objazdem. (k)

Fot. Ryszard PAKIESER (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Straszna tragedia
2016-10-10 12:07:32
W tym wypadku zginęła naszej koleżanki mama. Jesteśmy wstrząśnięci tą tragedią. Niech to będzie przestroga dla wszystkich kierowców, którzy śpieszą się. Przez ich lekkomyślność niewinni ludzie mogą stracić życie. Piraci drogowi opamiętajcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dość z zabójcami na drodze
2016-10-10 07:30:03
Dlaczego na świecie jest tylu kierowców, którzy mając swoje słabe samochody biorą się za wyprzedzanie, a wiedzą, że nie jeżdżą ferrari?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA