Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Śmiertelnie ugodziła nożem. Trafiła do aresztu

Data publikacji: 01 października 2019 r. 13:34
Ostatnia aktualizacja: 01 października 2019 r. 13:34
Śmiertelnie ugodziła nożem. Trafiła do aresztu
 

Tymczasowo aresztowana została kobieta, która kilka dni temu ze skutkiem śmiertelnym ugodziła nożem jednego z mieszkańców Gryfic.

Do feralnego zdarzenia, o czym informowaliśmy, doszło 24 września w jednym z mieszkań przy ul. Nowy Świat w Gryficach. 36-letni mężczyzna został wówczas w trakcie awantury ugodzony nożem przez swoją pijaną partnerkę w klatkę piersiową, co spowodowało obrażenia ciała w postaci rany kłutej lewej strony klatki piersiowej, lewego płuca i serca. I choć na pomoc zostało wezwane pogotowie ratunkowe, a poszkodowany został przetransportowany do szpitala, to dwie godziny później zmarł. Kobieta została zatrzymana w mieszkaniu.

W oparciu o zgromadzone dowody, prokurator ogłosił podejrzanej zarzut zabójstwa, a następnie skierował do sądu wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania. Obecnie trwa dalsze gromadzenie materiału dowodowego.

Za zarzucany kobiecie czyn grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, kara 25 lat pozbawienia wolności albo dożywotniego pozbawienia wolności.

(lbp)

Fot. Robert Wojciechowski (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA