wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Śmierdzący problem

Śmierdzący problem

Śmierdzący problem
Data publikacji: 2015-08-10 09:43
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-12 23:19
Wywietleń: 1323 9019
Duży, plastikowy pojemnik na odpady komunalne przy ul. Orzeszkowej w Szczecinie jest wypełniony zaledwie do połowy. Takich pojemników jest tu kilka. Stoją na odcinku od dworca Niebuszewo do wiaduktu przy remontowanej obecnie ul. Warcisława. Rzecz w tym, że stoją one na chodniku od strony torów, czyli po drugiej stronie ulicy. Przechodzący tędy ludzie, w tym wysiadający z tramwajów, narażeni są na wyjątkowo niemiłe zapachy. Odór przy obecnie panujących upałach jest trudny do wytrzymania. Tym bardziej że klapy pojemników, tak jak ten widoczny na zdjęciu, nie są zamykane. Problem dotyczy jednak nie tylko uciążliwości odorowych (fachowa nazwa smrodu...), ale także usytuowania tych pojemników na odpady komunalne. Czy muszą stać po drugiej stronie ulicy? Czy nie mogłyby stać na podwórkach budynków przy ul. Orzeszkowej? Jest jeszcze jedno pytanie: czym zawinili przechodnie niemający nic wspólnego z wyrzucaniem odpadów w tym miejscu, że muszą być narażeni na takie zapachy?

(mos)

Fot.: Robert STACHNIK

Komentarze

Jan
"Tym bardziej że klapy pojemników, tak jak ten widoczny na zdjęciu, nie są zamykane." Ale żaden z przechodzących nie zniży się do tego, żeby zamknąć pokrywę, żeby temu co będzie szdł za chwilę śmierdziało mniej.
2015-08-10 15:20:53
Śmieci
A może wpływ na taką lokalizację pojemników na śmieci ma trwający nieopodal remont ulicy?
2015-08-10 08:01:08

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie