sobota, 19 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Ślub w... Książnicy Pomorskiej (galeria)

Ślub w... Książnicy Pomorskiej (galeria)

Ślub w... Książnicy Pomorskiej (galeria)
Data publikacji: 2015-10-17 16:36
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:43
Wywietleń: 1211 28999

Od czasu wejścia w życie przepisów, mówiących i tym, że związek małżeński można zawrzeć w różnych miejscach, także w powietrzu i pod wodą, zwiększa się liczba ślubów zawieranych poza Urzędami Stanu Cywilnego. Nigdy jednak dotąd żadna para nie zdecydowała się na bibliotekę. Do soboty, 17 października... Tego dnia bowiem dwoje młodych ludzi - Natalia i Marcin powiedzieli sobie tak w siedzibie Książnicy Szczecińskiej.

Okazuje się, że decyzja o tym zapadła dużo wcześniej, bo pani Natalia o ślubie w takim miejscu marzyła już od lat.

- Myślałam o tym już od dawna, bo po prostu kocham książki. Czuję się pośród nich bardzo bezpiecznie, tak jak w domu. Biblioteki są dla mnie ważnymi miejscami. Nie wyobrażam sobie życia bez książek, które towarzyszyły mi od najmłodszych lat - wyjaśnia decyzję o miejscu ślubu pani Natalia Kumach.

Jej mąż Marcin nie miał najmniejszych wątpliwości do miejsca, gdzie powiedzą sobie „ tak”. Choćby z tego powodu, że lubi nie tylko Książnicę Pomorską i książki, ale także muzykę. Oboje zdecydowali zatem, że ślub odbędzie się w czytelni muzycznej. Pani Natalia, która poza książkami także uwielbia muzykę, czynnie się nią zajmuje, ponieważ jest członkinią chóru Concertino, który ma próby właśnie w książnicy.

- Nie mieliśmy najmniejszych problemów z załatwieniem niezbędnych formalności, a pan dyrektor Lucjan Bąbolewski, nie miał żadnych wątpliwości, że to dobre miejsce na taką uroczystość - podkreśla pani Natalia.

W takiej sytuacji młodej parze nie pozostaje życzyć nic innego, jak szczęścia, miłości do siebie, książek i muzyki.©℗

(mos)

Fot.: Dariusz GORAJSKI

Ślub w... Książnicy Pomorskiej (galeria) Ślub w... Książnicy Pomorskiej (galeria) Ślub w... Książnicy Pomorskiej (galeria) Ślub w... Książnicy Pomorskiej (galeria) Ślub w... Książnicy Pomorskiej (galeria) Ślub w... Książnicy Pomorskiej (galeria) Ślub w... Książnicy Pomorskiej (galeria) Ślub w... Książnicy Pomorskiej (galeria) Ślub w... Książnicy Pomorskiej (galeria)

Komentarze

Czytacz
@ obserwator: jakbyś im wypożyczył to może by w tym wystąpili. A Młodej Parze gratulacje za wspaniały pomysł i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia - żeby Wam się układało książkowo.
2015-10-18 18:02:01
obserwator
to mogli jeszcze w gumiakch i kufajakch wystąpić
2015-10-18 14:14:41
ZiomekTomek
gdyby wzięli normalny ślub to kto by o tym wiedział? tylko oni i rodzina, a tak wie jeszcze kilka tysięcy czytelników gazety i o to chodzi. Dobry PR brawo!!!!! dzieciom będzie można pokazywać, że rodzice byli w gazecie na zdjęciach i był o nich artykuł. Dobra promocja !!!
2015-10-18 09:47:23
Suuuper!
Mloda paro - swietny pomysl! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia! @durnotax3 i @obserwator - na takich ludziak jak wy ewolucja stoi i ni jak nie moze ruszyc do przodu, na szczescie "konserwy" zadnej akcji w zyciu publicznym nie podejmuja, tylko siedzia w cieplych kapciach i na swoich Amigach tlucza jednym palcem zawistne komentarze. Moze i wam kiedys Bozia zesle ciut polotu i kreatywnosci, na razie patrzcie i uczcie sie, ze mozna w zyciu robic rzeczy inaczej.
2015-10-18 07:24:11
Gargamel
no i Szczęść Boże młodej parze!
2015-10-18 00:19:47
Durnota. Durnota. Durnota.
ŻAŁOSNE ŻAŁOSNE ŻAŁOSNE Prostemu ludowi nie należy roztaczać kosmicznych horyzontów. Żyjemy na Ziemi.
2015-10-17 22:43:30
obserwator
w głowie sie przewraca.. na klatce schodowej mogli...te schody to romantyczne tło..
2015-10-17 19:18:41

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie