czwartek, 24 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Słoneczny koniec lata w marinie

Słoneczny koniec lata w marinie [GALERIA]

Słoneczny koniec lata w marinie
Data publikacji: 2017-09-30 18:24
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:51
Wywietleń: 1423 294508

Ostatniego dnia września Żegluga Szczecińska oficjalnie zakończyła sezon w marinie na Wyspie Grodzkiej. Na szczęście, pogoda dopisała i sprzyjała zabawom w plenerze. W tzw. miejskiej strefie letniej przygotowano atrakcje dla całych rodzin.

Od południa najmłodszych zabawiała "piracka zgraja", z kapitanem Drabinką na czele. Przygotowano rozmaite konkursy, w tym odgadywanie melodii,. Było morskie karaoke, malowanie buziek, wypuszczenie balonów z życzeniami, bańki mydlane itp.

Specjalne atrakcje przygotowało Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. W namiocie jego przedstawiciele uczyli udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczestnicy otrzymywali bilet na rejs po Odrze.
W bosmanacie na wyspie zakończenie sezonu świętowali żeglarze.

O godz. 18 scenę opanowała szczecińska liga stand-up. Kolejnym punktem programu jest DJ-ski set, a o godz. 20 na scenę wkroczy duet XXANAXX.

Jak zapowiadają organizatorzy, zabawa potrwa do północy.

Tekst i fot. (ek)

Słoneczny koniec lata w marinie Słoneczny koniec lata w marinie Słoneczny koniec lata w marinie Słoneczny koniec lata w marinie Słoneczny koniec lata w marinie Słoneczny koniec lata w marinie Słoneczny koniec lata w marinie Słoneczny koniec lata w marinie Słoneczny koniec lata w marinie Słoneczny koniec lata w marinie Słoneczny koniec lata w marinie Słoneczny koniec lata w marinie Słoneczny koniec lata w marinie Słoneczny koniec lata w marinie Słoneczny koniec lata w marinie Słoneczny koniec lata w marinie Słoneczny koniec lata w marinie Słoneczny koniec lata w marinie Słoneczny koniec lata w marinie Słoneczny koniec lata w marinie Słoneczny koniec lata w marinie Słoneczny koniec lata w marinie Słoneczny koniec lata w marinie Słoneczny koniec lata w marinie

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie