Czwartek 30 czerwca 2022r. 
REKLAMA

Śledztwo po pożarze. Podejrzana pod dozorem

Data publikacji: 2016-01-12 15:51
Ostatnia aktualizacja: 2021-04-11 15:40
Śledztwo po pożarze. Podejrzana pod dozorem
 

Prokuratura przygotowała akt oskarżenia wobec 35-letniej kobiety, która jest wskazana jako sprawczyni sobotniego (9 bm.) pożaru budynku socjalnego w Koszalinie. Grozi jej od pół roku do 8 lat więzienia za nieumyślne sprowadzenia zdarzenia zagrażającego życiu i zdrowiu wielu osób i mieniu w wielkich rozmiarach.

Przypomnijmy, że w pożarze baraku przy ul. Slowiańskiej 7 śmierć poniosła jedna osoba. Z ustaleń śledczych wynika, że ogień powstał od przewróconych zapalonych świeczek w jednym z pomieszczeń. 35-latka gościła się przy alkoholu u wynajmującego lokum mężczyzny, a towarzyszyła im 64-letnia kobieta. To ona zginęła w płomieniach, gdyż nie udało się jej dobudzić przez próbującą ugasić ogień towarzyszkę libacji. 35-latka uciekła z miejsca zdarzenia. Miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Podejrzanej kobiecie, którą objęto dozorem policyjnym, grozi kara od sześciu miesięcy do ośmiu lat pozbawienia wolności. ©℗

(m)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

W zaleznosci od plci....??
2016-01-12 23:45:44
A jeszcze chyba ze 2 dni temu podano, ze grozilo jej byc moze 12 lat ? Czyli ze jak tak dalej pojdzie to w koncu "byc moze" zostanie wypuszczona...jak wytrzezwieje - bo to jest kobieta ! A jak by to byl Facet... O..O..O... to juz by mial zdrowo "nagrabione"... ! A nie mogla szybko wyciagnac tej drugiej ze soba... no tak, ale jak sama zapewne stala ledwo na nogach ? Przydzielajcie wiec Im jeszcze wiecej Socjalnej PO-mocy....bo przeciez "glupcy" na to pracuja... i na dodatek beda musieli Im jeszcze ten "Bajzel"... zapewne odbudowac ! !

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA