Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Skoczył z mostu. Uratował go policjant

Data publikacji: 12 listopada 2015 r. 11:42
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:33
Skoczył z mostu. Uratował go policjant
 

W Dźwirzynie mężczyzna skoczył z mostu do wody. Jeden z młodych policjantów, który był akurat w pobliżu na spacerze, widząc całe zdarzenie bez namysłu wskoczył za mężczyzną do wody i wyciągnął go na brzeg. 39-latek jest teraz pod opieką specjalistów.

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w 
Kołobrzegu odebrali sygnał o tym, że w miejscowości Dźwirzyno 39-letni mężczyzna stoi na moście i grozi, że odbierze sobie życie . 

Dyżurny skierował na miejsce patrol policji. Policjanci rozpoczęli rozmowy z mężczyzną. Akurat w tym miejscu był także młody policjant w czasie wolnym od służby, który włączył się w podjęte przez funkcjonariuszy działania.

 Mężczyzna uspokajał się i rozmawiał z mundurowymi, jednak po kilku minutach niespodziewanie
 wskoczył do wody.

- Policjanci natychmiast podjęli akcję ratowniczą. Wrzucili do wody koło ratunkowe, a funkcjonariusz który był po służbie, wskoczył za mężczyzną do zimnej wody. Następnie wyciągnął go na brzeg. 39-latek nie miał na szczęście żadnych obrażeń - informuje mł. asp.Tomasz Kwaśnik.

Policjanci wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które przewiozło mężczyznę do szpitala. Jest on teraz pod opieką specjalistów. (k)

Fot. Robert STACHNIK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Psychika
2015-11-12 11:33:42
Co to za nieodpowiedzialny człowiek, że stoi i grozi odebraniem sobie życia. Człowieku, albo skaczesz, albo nie. Poza tym, po co takiego ratować, skoro nie wiadomo, czy znowu kogoś nie zaangażuje.
Czytelniczka,
2015-11-12 11:26:54
Duze Brawa... dla tego mlodego i odwaznego Policjanta ! A "skoczka" zbadac pod katem psychiatrycznym, by ustalic powod czy powody jego skoku do wody ! !

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA