niedziela, 20 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Skoczył z mostu. Uratował go policjant

Skoczył z mostu. Uratował go policjant

Skoczył z mostu. Uratował go policjant
Data publikacji: 2015-11-12 11:42
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:45
Wywietleń: 1595 37029

W Dźwirzynie mężczyzna skoczył z mostu do wody. Jeden z młodych policjantów, który był akurat w pobliżu na spacerze, widząc całe zdarzenie bez namysłu wskoczył za mężczyzną do wody i wyciągnął go na brzeg. 39-latek jest teraz pod opieką specjalistów.

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w 
Kołobrzegu odebrali sygnał o tym, że w miejscowości Dźwirzyno 39-letni mężczyzna stoi na moście i grozi, że odbierze sobie życie . 

Dyżurny skierował na miejsce patrol policji. Policjanci rozpoczęli rozmowy z mężczyzną. Akurat w tym miejscu był także młody policjant w czasie wolnym od służby, który włączył się w podjęte przez funkcjonariuszy działania.

 Mężczyzna uspokajał się i rozmawiał z mundurowymi, jednak po kilku minutach niespodziewanie
 wskoczył do wody.

- Policjanci natychmiast podjęli akcję ratowniczą. Wrzucili do wody koło ratunkowe, a funkcjonariusz który był po służbie, wskoczył za mężczyzną do zimnej wody. Następnie wyciągnął go na brzeg. 39-latek nie miał na szczęście żadnych obrażeń - informuje mł. asp.Tomasz Kwaśnik.

Policjanci wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które przewiozło mężczyznę do szpitala. Jest on teraz pod opieką specjalistów. (k)

Fot. Robert STACHNIK

Komentarze

Psychika
Co to za nieodpowiedzialny człowiek, że stoi i grozi odebraniem sobie życia. Człowieku, albo skaczesz, albo nie. Poza tym, po co takiego ratować, skoro nie wiadomo, czy znowu kogoś nie zaangażuje.
2015-11-12 11:33:42
Czytelniczka,
Duze Brawa... dla tego mlodego i odwaznego Policjanta ! A "skoczka" zbadac pod katem psychiatrycznym, by ustalic powod czy powody jego skoku do wody ! !
2015-11-12 11:26:54

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie