Czwartek, 30 marca 2023 r. 
13 szczecin
REKLAMA

Skatepark na Majowym prawie gotowy [GALERIA]

Data publikacji: 25 lipca 2021 r. 16:52
Ostatnia aktualizacja: 25 lipca 2021 r. 16:52
Skatepark na Majowym prawie gotowy
 

Na prawobrzeżu Szczecina dobiega końca budowa nowoczesnego skateparku. Do zamontowania zostały ławki, siedziska i kosze na śmieci.

Termin zakończenia budowy to wrzesień 2021, ale prace już teraz dobiegają końca. Przy ulicy Maciejowickiej zamontowano przeszkody dla miłośników jazdy na deskorolkach. Pomiędzy nimi pojawiła się asfaltowa ścieżka, która może posłużyć zarówno biegaczom, jak i rolkarzom. Posadzone zostały także drzewa, brzozy czy glediczje. Założone zostały trawniki. Wszystko jest już oświetlone.

Zdemontowane jest już ogrodzenie budowlane. - Obiekt do czasu zakończenia odbiorów pozostanie wyłączony z użytkowania. Dlatego też dookoła niego rozwieszona została taśma ograniczająca wejście na teren skateparku. Gotowy jest już także parking przy obiekcie - informuje Andrzej Kus, rzecznik miasta ds. komunalnych i ochrony środowiska.

W przyszłym tygodniu wykonawcy mają montować jeszcze siedziska ławek oraz stoły. Przybędą także kosze na śmieci.

Inwestycja prowadzona przez Zakład Usług Komunalnych kosztuje ok. 2,9 miliona złotych.

Oprac. (k)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Betonozaur
2021-07-26 11:30:00
Miejmy nadzieje że budowlańcy nie podcięli za bardzo korzeni tym drzewkom co jakimś fartem przetrwały w tym betonowym parku. Ciekawi mnie jeszcze jak ci "sportowcy" maja tam się dostać? z tego co się orientuje to jest tam wąski chodnik pieszy nawet nie pieszo-rowerowy. Bedzie trzeba z deską, rowerem lub rolkami po prostu przyjść albo podjechać specjalnie samochodem bo o ścieżce rowerowej ani słychu. A parking pewnie zaanektuje słynny "Pan Biznesmen" z pobliskiego lodowiska.
Bon
2021-07-26 07:58:04
Ale chała.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA