Środa 20 października 2021r. 
REKLAMA

Skarby z drugiej ręki

Data publikacji: 2019-08-30 21:54
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-31 23:51
Skarby z drugiej ręki
 

Masz w domu niepotrzebne graty? Chcesz wymienić kolekcję płyt czy filiżanek? Zmieniasz aranżację pokoju czy kuchni? Wyrosłaś z sukienek, twój mąż - z garnituru, a dziecko nie potrzebuje już spacerówki? Dla ciebie jest Pchli Targ Bukowo - już w tę sobotę (31 sierpnia).

Pchli Targ odbędzie się przy ul. Ogrodniczej 47, na parkingu „Biedronki". Potrwa w godz. 11-14. Co ważne: wystawiennictwo (każda osoba fizyczna, ale nie prowadząca działalności gospodarczej) i wstęp na targ są bezpłatne. Bo organizuje go miejscowa Rada Osiedla Bukowo, a współorganizatorem jest Stowarzyszenie Nasze Golęcino.

Przy okazji pchlego targu…

- Podczas wydarzenia będzie można kupić lub wymienić się przedmiotami zalegającymi w szafie i garażu oraz spróbować wyrobów naszych lokalnych producentów żywności - zachęcają organizatorzy.

Szukasz ciekawych okazów? Chcesz się pozbyć staroci? Pchli Targ Bukowo z pewnością będzie okazją do kupowania, sprzedawania lub wymiany: nowych i używanych przedmiotów codziennego i niecodziennego użytku, dzieł sztuki oraz rękodzieła, gier, zabawek, książek, a też gratów i różnorodnych szmatek.

(an)

Fot. Grzegorz SIWA

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Hmm
2019-08-31 23:39:38
Oby tylko "tak zlodzieje jak i wlamywacze" nie wykorzystywali tego typu Targow... do pozbycia sie zdobytych "na Lewo" rzeczy...??

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ