poniedziałek, 14 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > „Silni razem" na Krakowskiej

„Silni razem" na Krakowskiej

„Silni razem" na Krakowskiej
Data publikacji: 2019-09-27 17:30
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-29 11:54
Wywietleń: 1249 417747

Dlaczego udostępniam swój płot na baner kandydatów z Koalicji Obywatelskiej? - zastanawia się pan Andrzej. - Bo jestem zwolennikiem społeczeństwa obywatelskiego. Jako Polak, patriota i Europejczyk.

W piątek na ogrodzeniu posesji pana Andrzeja przy ul. Krakowskiej w Szczecinie zawisły trzy billboardy: Sławomira Nitrasa, Tomasza Grodzkiego i Arkadiusza Marchewki - wieszali je na płocie sami kandydaci. A wszystko w ramach akcji „Silni razem".

Przypomnijmy, że akcja „Silni razem" jest elementem kampanii otwartej Koalicji Obywatelskiej. Polega ona na tym, że każdy, kto chce wesprzeć Koalicję, może się zgłosić na infolinię 222924057 i zaproponować udostępnienie swojego płotu, balkonu, czy tarasu i włączyć się w ten sposób w kampanię wyborczą KO.

- Od momentu uruchomienia naszej infolinii zgłaszają się do nas tysiące Polaków - przyznał poseł PO-KO Krzysztof Brejza, szef sztabu Koalicji Obywatelskiej, który przyjechał do Szczecina wesprzeć swoich kolegów starających się o mandaty poselskie. - Staramy się dotrzeć do wszystkich osób, które nas wspierają.

Niestety w piątek pogoda nie dopisała. Kandydaci na parlamentarzystów wieszali banery w strugach deszczu. A potem była minikonferencja prasowa pod parasolami. Poseł Brejza zapytany przez dziennikarzy o ostatnią aferę w Najwyższej Izbie Kontroli zauważył, że do niedawna apolityczny organ kontroli państwowej już taki nie jest.

- Tak jak Komisja Nadzoru Finansowego, Narodowy Bank Polski, prokuratura, która do dzisiaj nie przesłuchała Jarosława Kaczyńskiego w sprawie „Srebrnej"... - wymieniał - To są tylko przykłady, że mamy już do czynienia z rządami oligarchów.

A co do NIK, to zdaniem posła Brejzy urlop prezesa Mariana Banasia niczego nie kończy.

Poseł wypowiedział się też w sprawie ocieplenia klimatu.

- Tu nie ma się co zastanawiać. Trzeba jak najszybciej zrezygnować z węgla i wspierać odnawialne źródła energii.

Po briefingu bus akcji „Silni razem" pojechał pod kolejny adres z nowymi plakatami.

Tekst i fot. Leszek Wójcik

Na zdjęciu: Poseł Krzysztof Brejza wspierał w piątek zachodniopomorskich kandydatów na parlamentarzystów. W ramach akcji „Silni razem" wspólnie z nimi wieszał banery na płocie posesji przy ul. Krakowskiej w Szczecinie.

Komentarze

obserwator awiator
Sławek Nitras jak lew bronił posła Brejzy przed dziennikarzem.Czemu z niego robi takie niezaradnego chyba sobie by poradził z każdym pytaniem bo jest szefem kampanii na całą Polskę.
2019-09-29 11:39:09
zastępowalne źródła
poseł Brejza błysnął znajomością rzeczy która powala publikę na kolana.Widać że to kolega lokalnych brylantów intelektu.Niech pokaże które źródła zastąpią elektrownie węglowe.Niech weźmie Grada od elektrowni atomowej
2019-09-29 07:14:44
2019-09-28 14:30:23
Wyrwałeś się ze swojego marazmu, tylko po to ,aby się komuś przypodobać,na tym forum i co jak myślisz ,że twój płacz i lament będzie słyszany ? .Tylko Ty i Klaudia możecie zatrzymać te piowskie plemie co rozdaje!
2019-09-28 19:00:09
Toi-Toi u pana Adasia
Tytuł:„Dom posła Brejzy został podpalony. »Była realna groźba eksplozji«”........ „W nocy z piątku na sobotę nieznani sprawcy próbowali w Inowrocławiu podpalić kamienicę, w której mieszka z rodziną poseł PO Krzysztof Brejza. Mogło dojść do wybuchu gazu. Brejza jest jednym z najbardziej skutecznych polityków opozycji”.......... 26 maja ok. godz. 1 w nocy jeden z mieszkańców kamienicy zauważył tlące się drzwi garażowe i ugasił je wodą z kubła. Mężczyzna zauważył, że przenośna toaleta, która stała obok, jest roztopiona. Nie było czego gasić, więc o tym fakcie nie powiadamiał Straży Pożarnej. Tak samo nie powiadamiał jej poseł Platformy Obywatelskiej, Krzysztof Brejza.......Tego samego dnia, ok. godz. 8 policja została powiadomiona przez właściciela firmy budowlano-remontowej wykonującej prace na posesji o zdarzeniu. Po kilkunastu minutach na miejscu pojawili się funkcjonariusze tej służby.......Ok. godz. 7 rano Brejza jadąc w podróż służbową nie zauważył śladów pożaru; jak tłumaczył, dowiedział się o nim od członka rodziny po powrocie do domu w godzinach popołudniowych.......Poseł PO poszedł spać i następnego dnia, tj. 27 maja w godzinach obiadowych poszedł na komendę policji w Inowrocławiu i poinformował o swoich podejrzeniach, że mogło chodzić o zamach na jego życie. Ustne zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa Brejza złożył o godz. 13.15. Zdaniem polityka ktoś próbuje go zastraszyć lub doprowadzić do śmierci jego i jego rodziny.
2019-09-28 14:33:51
Sławek!
Sławek! Sławek! Sławek! Sławek! Tylko Ty i Klaudia możecie zatrzymać te piowskie plemie co rozdaje!
2019-09-28 14:30:23
Jeśli by w tle zdjęcia był śnieg, to wypisz, wymaluj - wiejscy kolędnicy.
.
2019-09-28 13:45:35
ekologia
Szkoda że nic nie mówili na temat awarii oczyszczalni ścieków Czajka i spalarni odpadów w Warszawie.Słowa piosenki nie przenoście nam Warszawy do Szczecina brzmią bardzo aktualnie my chcielibyśmy być lepiej rządzeni niż w Warszawie zarządza się oczyszczalniami i spalarniami
2019-09-28 10:32:44
Kierowca zamiatarki PO_wiedział
- poseł PO Sławomir Nitras w rozmowie z portalem Onet.pl w maju 2017 r. mówił, że „nie warto pracować, nie warto podejmować jakichkolwiek starań, bo wystarczy mieć dzieci i żyjemy na dzieci; to są postawy patologiczne”.
2019-09-28 08:54:01
A gdzie sa Dowody... ?
Ze to 100 % Polak, maly patriota i rzekomo Europejczyk ??? A moze PO-wiedzial tylko to: co mu pod-PO-wiedziano... czy na kartce PO-kazano... !!!
2019-09-28 01:17:16
Hahaha hejterzy Nitras i Brejza
...
2019-09-28 00:50:48
Silny moze byc Sam
A tylko POKO-nywani i bez-Silni - chca jeszcze choc te 2 tygodnie byc razem ! Gdzie co niektorzy "Wieszaja sie juz Sami"... na plotach !!!
2019-09-28 00:27:32
A ciekawe...
Czy do Kargula plocie - tez sie Sami PO-wiesza... ???
2019-09-28 00:14:51
Toi-Toi na Krakowskiej
"Nieznani sprawcy" podpalili nocą dom posła Brejzy. Dom, w którym spały także jego dzieci. Tego posła Brejzy, którego nienawidzą, bo boleśnie punktuje ich wałki....... Michał Szczerba@MichalSzczerba.... #Brudziński ma 48h na zatrzymanie sprawców przestępstwa. Alternatywą musi być polityczna dymisja. Chodzi o podejrzenie usiłowania zabójstwa polityka opozycji i jego rodziny. Polityka najbardziej dociekliwego w śledzeniu patologii tej władzy. Najbardziej przez nią znienawidzonego. ......PlatformaObywatelska‏Verifizierter Account @Platforma_org... Poseł @KrzysztofBrejza od miesięcy tropi afery PiS. Ujawnił kompromitujące rząd PiS lewe pensje, powiązania Amber Gold ze SKOKami, a także związek polityków PiS z aferą GetBack. Żądamy od służb szybkiego i pełnego wyjaśnienia sprawy podpalenia kamienicy posła Brejzy...........Roman Giertych @GiertychRoman.. Policja powinna zrobić wszystko co możliwe, aby złapać podpalaczy posła Brejzy. Jeśli to się im nie uda, to minister Brudziński winien się podać do dymisji.......Miało być "podpalenie domu"- był pożar toi toia. Mieli być "zamachowcy"- był sąsiad z papierosem. Miała być próba zabójstwa- był niedopałek w klopie. Miała być normalna opozycja- jest PO.........Zatrzymany Pan Slawomir to mieszkaniec tej samej kamienicy w której mieszka Brejza.. Sąsiad posła Brejzy, który zaprószył nieumyślnie ogień w toi toi dostałby normalnie mandat i siedziałby w domu, ale ma prokuratora i zarzut zabójstwa rodziny, siedzi więc w areszcie.
2019-09-27 23:43:16
@Panama Papers" Oni wiedzą !
Te cwaniaki chcą zafundować Polakom pracę do 67 roku życia ! To już było. Ufacie im ! Bo ja nie ! Nie dajcie sobą manipulować ! Głosujcie na zjednoczoną prawicę ! Tylko PiS gwarantem dobrych zmian dla średniej zubożałej klasy społecznej ! Tyle w temacie !
2019-09-27 23:31:13
o !
Mam sławojkę , taki zabytkowy toi-toi d.. tyłem do ulicy . Może być na zawieszenie baneru ?
2019-09-27 23:07:09
Toi-Toi w Szczecine
PO_skomle? Dziś TVP Info pod wodzą Pereiry, Kurskiego i polityków PiS przekroczyło w ataku na mnie niewyobrażalną granicę. Zaatakowano moją mamę. Wspaniałą kobietę. Mam dla was obrzydliwcy z TVP i PiS jedną informację: mamo kocham Cię. Wy tego nigdy nie zrozumiecie... „Drodzy, chciałbym poinformować, że moja mama złożyła w piątek prywatny akt oskarżenia przeciwko Samuelowi Pereirze. Dość bezkarności opłacanych przez PiS hejterów” Mama na to PO_lityczne: „Na mnie też możecie liczyć (…) jak się angażuję, to cała. Kurde super” ...„Weźcie klikajcie w sondażu inianie.pl. rozruszaj trochę towarzystwo”
2019-09-27 22:28:41
Brzydzę się nimi. POpłuczynami PO zbrodniarzach z UB.
.
2019-09-27 22:27:10
Głuptak
Chyba "Silni inaczej"
2019-09-27 21:44:22
@tonik
No 500 przecież
2019-09-27 21:43:34
"Tonik" dolej se ginu (lubuskiego) - tani. I idź spać.
.
2019-09-27 21:34:01
tonik
Ciekaw jestem ile pis płaci debilom za hejty ???
2019-09-27 21:15:37
Klara
No nie wiem czy oni są naprawdę tacy silni skoro ich tylu trzeba do wieszania 3 banerów.Chyba że to ma być heppening no ale czy to wartościowy przekaz heppeningowy że paru facetów wiesza na płocie banery?Tylko że my kobiety nie dowiemy się nic więcej od nich bo nie mają dobrego programu. Gdyby mieli dobry program to byśmy wiedzieli co zrobią by z budżetu nie wyciekło 250 mld zł. Tyle pieniędzy można było przeznaczyć na służbę zdrowia, na żłobki na onkologię na in vitro.A te 250 mld wyciekło i nie wiedzą gdzie im wyciekło.Która kobieta by chciała by domowego budżet pilnował ktoś kto nie wie gdzie znikają domowe pieniądze.Budżet państwa to nasz budżet.
2019-09-27 20:59:23
Silni to byliście razem z sowietami 17. IX 1939 roku.
.
2019-09-27 20:51:14
Jakieś te typy niewyraźne.
.
2019-09-27 20:47:48
niemiecki tusk
DOŚWIADCZONY PRZEZ KOMUNĘ ... z jakiego zakładu karnego piszesz? albo z zakładu psychiatrycznego :)??? nie świruj idz na wybory:)
2019-09-27 20:40:39
capilano
''Silni razem'': Schetyna - wódz towarzystwa, Jachira - czy ona ma żółte papiery?,Niesiołowski - ten od szczawiu i mirabelek, B.Nowacka - wiceprzewodnicząca Twojego Ruchu Palikota, Ruch Autonomii Śląska - wiadomo, nowe księstwo w Europie, Partia Zieloni - to ci, którzy twierdzą że można pić g..no, byleby było z właściwej d..py, a kornik drukarz jest cacy w Puszczy Białowieskiej, a barbarzyńcą w Lasach Badeńskich w Niemczech, G.Napieralski - były szef SLD i M.Borowski - kontynuatorzy UB-cji, która mordowałą, torturowała, wyrywała paznokcie z rąk i nóg żołnierzom AK, B.Nowacka - zwolenniczka aborcji na życzenie i wielu, wielu innych o podobnej reputacji, do których dołączył pan Andrzej, użyczając swojego płota na ich reklamę.
2019-09-27 20:24:19
Tomek
Zabrakło Jachiry. Szkoda że nie było jej głupawych występków.
2019-09-27 19:06:14
tak to wyglądało
Jak wyglądało społeczeństwo obywatelskie i praworządność to widzieliśmy podczas 8 letnich rządów PO-PSL: strzelanie do górników, inwigilacja dziennikarzy, napad służb na redakcję Wprost, 700 cystern z lewym paliwem wjeżdżających każdego dnia do Polski, mafie vatowskie, nie było drożyzny bo kamienice można było kupić już za 50 zł, ludzie żyli dłużej bo sądy ustanawiały pełnomocników na 140 letnich właścicieli kamienic, wyprzedawano za gorsze polskie firmy, budowano najdroższe oczyszczalnie ścieków jak Czajka, nawet żeby "poprawić" stosunki z Federacją Rosyjską spalono budkę przy ambasadzie rosyjskiej a polska armia mieściła się na jednym stadionie!!
2019-09-27 18:13:27
jan bury
Brejza naczelny hejter szajki w inowroclawiu twarza totalnych popaprancow.A gdzie ta postrzelona sprzedajaca parowki smolenskie?ZALOSTNE TOWARZYSTWO/BRAKUJE TYLKO INTELIKTUALISTY NISILO/