środa, 21 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Sieciówka z telefonu

Sieciówka z telefonu

Sieciówka z telefonu
Data publikacji: 2016-05-11 07:14
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:02
Wywietleń: 2075 132995

Aplikacja mobilna SkyCash dla Szczecina zyskała nową funkcję – można już w niej kupować bilety okresowe. Nie dotyczy to tylko tych z ulgą rodzinną, które są dostępne wyłącznie na Szczecińskiej Karcie Aglomeracyjnej.

– Będzie jeszcze łatwiej i wygodniej zaopatrzyć się w bilety – mówi Hanna Pieczyńska, rzecznik Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego. – Aby skorzystać z nowej możliwości, trzeba mieć zainstalowaną w telefonie aplikację SkyCash. Kupując bilet okresowy, trzeba wpisać podstawowe informacje dotyczące użytkownika. W przypadku zakupu biletu imiennego na jedną linię trzeba też wskazać jej numer. Prosimy, żeby szczególnie zwrócić na to uwagę. Pomyłka w wyborze oznacza karę, jeżeli pasażer wsiądzie do niewłaściwego pojazdu. Aplikacja daje również możliwość zwrotu biletu do trzeciego dnia jego terminu ważności, zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie przewozu osób i rzeczy. Od czwartego dnia zwrot jest już możliwy tylko w kasie głównej ZDiTM.

Z aplikacji SkyCash można korzystać w Szczecinie od marca 2014 r. W ofercie do tej pory były dostępne jedynie bilety jednorazowe, dobowe i wielodobowe oraz bilet rodzinny weekendowy wielodniowy. Alternatywą dla SkyCash jest aplikacja moBilet. W tym przypadku jednak możemy za jej pomocą kupić tylko bilety jednorazowe. Przynajmniej na razie. ©℗

(jps)

Fot. Mirosław WINCONEK

 

Komentarze

Aplikacja
A dlaczego musimy korzystać z pośrednika firmy która nigdy nie wiadomo czy nie upadnie. Dlaczego w ramach tak drogiego projektu ZDiTM nie ma swojej aplikacji ?
2016-05-11 10:56:45
Bilet okresowy
A czy ktoś czytał regulamin doładowania biletu okresowego na kartę SKA przez internet ? Samo doładowanie nic nie daje - jeśli nie zakodujesz karty SKA to tak jakbyś nie miał biletu. Zapłacisz za nic bo karta nie działa jak ta bankowa tylko jako kopia konta ale zawartość konta nie liczy się tylko sam zapis na karcie. Ewenement, absurd i zacofany system ZDiTM. Kto to wymyślił ?
2016-05-11 10:21:43

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Pierwszy dzień neutralizacji tallboya

Sonda

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie