wtorek, 25 lutego 2020.
Strona główna > Wiadomości > Setka na Dzień Kota: wejściówki już dziś - impreza w sobotę

Setka na Dzień Kota: wejściówki już dziś - impreza w sobotę

Setka na Dzień Kota: wejściówki już dziś - impreza w sobotę
Data publikacji: 2019-02-11 14:04
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:32
Wywietleń: 1095 375337

Tym razem nie w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt lecz w Pałacu Młodzieży odbędzie się impreza poświęcona czworonożnym bezdomniakom. Wyjątkowym, bo znanym z tego, że chadzają własnymi drogami. Z okazji ich święta - Międzynarodowego Dnia Kota.

Wprawdzie Dzień Kota przypada 17 lutego, ale do jego wyjątkowego świętowania Pałac Młodzieży wspólnie ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie zapraszają już w sobotę (16 bm.). Ale uwaga: kto chce wziąć udział w tym wydarzeniu, powinien na nią zdobyć wejściówkę. Są bezpłatne, a dostępne już teraz w sekretariacie Pałacu Młodzieży (al. Piastów 7). Wydawana na zasadzie: kto pierwszy, ten lepszy. W liczbie zaledwie 100 i terminie do 15 bm. (piątek).

Jest o co zabiegać, bowiem w programie znajdzie się mnóstwo atrakcji. Od zabaw i konkursów, fotobudki i malowania twarzy, po…

- Spektakl Teatru La’Fayette pt. „Kot w butach” - zachęcają organizatorzy wydarzenia. - Odbędzie się również projekcja filmu prezentującego czekające na nowe domy koty schroniskowe, a także stoisko adopcyjne ze zdjęciami i informacjami o mruczusiach znajdujących się pod opieką współpracujących ze szczecińskim bidulem organizacji pozarządowych, jak np. Stowarzyszenia Zwierzęcy Telefon Zaufania.

Jakie atrakcje będą towarzyszyć świętowaniu Międzynarodowego Dnia Kota w Pałacu Młodzieży, to jeszcze niespodzianka. Możemy uchylić rąbka tajemnicy tylko na temat nagród w jednym z zaplanowanych konkursów: na najlepsze przebranie. Stąd - nie tylko wśród najmłodszych uczestników wydarzenia - mile widziane stroje kotów.

Świętowanie Dnia Kota w Pałacu Młodzieży rozpocznie się w sobotę (16 bm.), w samo południe - w auli na II piętrze. Potrwa tylko do godz. 13.30. W tym czasie mile widziane podarunki dla Ich Wysokości Kotów w potrzebie.

(an)

Na zdjęciach: koty ze schroniska, które już znalazły swoje prawdziwe domy. Na swoje rodziny w przytulisku czekają kolejne mruczusie w potrzebie.

Fot. Archiwum

Setka na Dzień Kota: wejściówki już dziś - impreza w sobotę Setka na Dzień Kota: wejściówki już dziś - impreza w sobotę

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wystawa Makiet Kolejowych 2020

kondolencje

Sonda

Czy zakaz handlu w niedzielę jest dla Ciebie uciążliwy?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie