Wtorek 27 września 2022r. 
REKLAMA

Setka na Dzień Kota: wejściówki już dziś - impreza w sobotę

Data publikacji: 2019-02-11 14:04
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:32
Setka na Dzień Kota: wejściówki już dziś - impreza w sobotę
 

Tym razem nie w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt lecz w Pałacu Młodzieży odbędzie się impreza poświęcona czworonożnym bezdomniakom. Wyjątkowym, bo znanym z tego, że chadzają własnymi drogami. Z okazji ich święta - Międzynarodowego Dnia Kota.

Wprawdzie Dzień Kota przypada 17 lutego, ale do jego wyjątkowego świętowania Pałac Młodzieży wspólnie ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie zapraszają już w sobotę (16 bm.). Ale uwaga: kto chce wziąć udział w tym wydarzeniu, powinien na nią zdobyć wejściówkę. Są bezpłatne, a dostępne już teraz w sekretariacie Pałacu Młodzieży (al. Piastów 7). Wydawana na zasadzie: kto pierwszy, ten lepszy. W liczbie zaledwie 100 i terminie do 15 bm. (piątek).

Jest o co zabiegać, bowiem w programie znajdzie się mnóstwo atrakcji. Od zabaw i konkursów, fotobudki i malowania twarzy, po…

- Spektakl Teatru La’Fayette pt. „Kot w butach” - zachęcają organizatorzy wydarzenia. - Odbędzie się również projekcja filmu prezentującego czekające na nowe domy koty schroniskowe, a także stoisko adopcyjne ze zdjęciami i informacjami o mruczusiach znajdujących się pod opieką współpracujących ze szczecińskim bidulem organizacji pozarządowych, jak np. Stowarzyszenia Zwierzęcy Telefon Zaufania.

Jakie atrakcje będą towarzyszyć świętowaniu Międzynarodowego Dnia Kota w Pałacu Młodzieży, to jeszcze niespodzianka. Możemy uchylić rąbka tajemnicy tylko na temat nagród w jednym z zaplanowanych konkursów: na najlepsze przebranie. Stąd - nie tylko wśród najmłodszych uczestników wydarzenia - mile widziane stroje kotów.

Świętowanie Dnia Kota w Pałacu Młodzieży rozpocznie się w sobotę (16 bm.), w samo południe - w auli na II piętrze. Potrwa tylko do godz. 13.30. W tym czasie mile widziane podarunki dla Ich Wysokości Kotów w potrzebie.

(an)

Na zdjęciach: koty ze schroniska, które już znalazły swoje prawdziwe domy. Na swoje rodziny w przytulisku czekają kolejne mruczusie w potrzebie.

Fot. Archiwum

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA