wtorek, 27 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Ścigany Europejskim Nakazem Aresztowania wpadł w trakcie kontroli

Ścigany Europejskim Nakazem Aresztowania wpadł w trakcie kontroli

Ścigany Europejskim Nakazem Aresztowania wpadł w trakcie kontroli
Data publikacji: 2018-04-24 12:38
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-11 06:29
Wywietleń: 1477 324490

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa znów okazała się skuteczna. Dzięki niej policjanci z drawskiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa pozwala mieszkańcom anonimowo wskazać miejsce, gdzie łamane jest prawo. W jednej z miejscowości na terenie gminy Czaplinek zgłaszano sygnały, że kierowcy nagminnie przekraczają tutaj dozwoloną prędkość.

Policjanci z drawskiej drogówki pojechali we wskazane miejsce. Kiedy obserwowali zachowanie kierowców, uwagę mundurowych przykuł osobowy mercedes.

– Pojazd został zatrzymany do kontroli. Wtedy okazało się, że kierowca jest nietrzeźwy. Wydmuchał ponad 1,3 promila alkoholu – informuje asp. szt. Maciej Zieliński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim.

Ale okazało się też, że zatrzymany 44-latek jest poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania przez władze Szwecji – za przestępstwa gospodarcze. Mężczyznę czeka teraz postępowanie karne i ekstradycja.

(reg)

Fot. arch.

 

Komentarze

To dzięki mnie go trafili
W tych miejscach ja to zaznaczałem bo widziałem jak ludzie gnają autami
2019-12-11 04:42:03
Odp. do...EEEEE
Bo Rezyser ma "odpowiednie" korzenie i pochodzenie - dlatego byl, jest i bedzie jeszcze bardzo dl-u-u-u-go Wolnym !!
2018-04-24 22:36:36
EEEEE
Ścigany Europejskim Nakazem Aresztowania jest także reżyser roman Polański. I co ? jakoś nikt go nie aresztuje i jest honorowym obywatelem kilku polskich miast.
2018-04-24 20:57:25
Czytelnik
Jakie "pozwala anonimowo" -? Jest to oczywiście nieprawda bo każdy wpis "identyfikuje" użytkownika po IP i lokalizacji miejsca z którego przesłano wiadomość.Po drugie czas reakcji od chwili wpisu do realizacji to 24 godziny przy dobrych sprzyjających "wiatrach" Doświadczyłem tego sam osobiście a treść rozmowy z "operatorem" czyli teoretycznie dyżurnym jednostki zachowam dla siebie bo ta zwalała z nóg,kiedy dopytywałem w jakim czasie będzie realizowane wskazane zdarzenie.Wszystko dla mnie stało się jasne i zrozumiałem czym dla policjantów jest owa mapa zagrożeń,po tym jak wszedłem na internetowe forum policyjne poszukałem temat " Mapa zagrożeń bezpieczeństwa" i go przeczytałem. Wyedukowany i zapoznany ze "stanowiskiem" samych policjantów, od tej pory dałem sobie spokój z ową mapą.
2018-04-24 15:30:46

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Finał Nagrody Gryfia 2020

Sonda

Czy boisz się zakażenia koronawirusem?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie