Sobota, 02 grudnia 2023 r. 
-3 szczecin
REKLAMA

Nietrzeźwy 18-latek spowodował kolizję

Data publikacji: 23 sierpnia 2016 r. 19:34
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:13
Nietrzeźwy 18-latek spowodował kolizję
 

Łobescy policjanci zatrzymali 18-latka, który kierował samochodem pod wpływem alkoholu. Młodzieniec zabrał bez wiedzy kolegi jego pojazd, a następnie spowodował kolizję uderzając w drzewo. Teraz w trybie przyspieszonym odpowie przed sądem.

– Postronny obywatel powiadomił policję, iż na terenie gminy Dobra samochód marki Renault uderzył w drzewo, a kierujący oddalił się z miejsca zdarzenia. Na miejsce dyżurny natychmiast skierował patrol policji. Jak się okazało, kierujący samochodem stracił nad nim panowanie, po czym wypadł z drogi, a następnie uderzył w przydrożne drzewo i... poszedł zawiadomić o zdarzeniu właściciela pojazdu – asp. Arleta Szwacińska.

18-latek, który zabrał samochód swojemu koledze był nietrzeźwy. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz zaboru pojazdu w celu krótkotrwałego jego użycia. Przyznał się i złożył wyjaśnienia. We wtorek (23 sierpnia) trafił przed łobeski sąd, gdzie za popełnione przestępstwo odpowiadał w trybie przyspieszonym. Jest to kolejna sytuacja wskazująca na nieuchronność kary dla kierujących na „podwójnym gazie”.

(p)
Fot. Archiwum


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

zes pół
2016-08-24 10:56:41
Może nie umiał jeździć i się bał na trzeźwo?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA