Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Schody i blokady

Data publikacji: 24 stycznia 2019 r. 18:53
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:31
Schody i blokady
 

Staraniem Rady Osiedla Stare Miasto odnowiono schody na obrzeżach pl. Orła Białego. To inwestycja bardzo potrzebna przechodniom, ale - jak widać - nie kierowcom. Czemu ci ostatni wyraźnie dają wyraz codziennie, blokując dostęp do schodów wszystkim niezmotoryzowanym.

Blokada to ważki argument. Szczególnie w rękach straży miejskiej. Mamy nadzieję, że jak najszybciej i bardzo dosłownie dotrze do kierowców - parkujących bezmyślnie i wbrew prawu - na pl. Orła Białego. Zanim... w przechodniach wygaśnie cierpliwość wobec chamskiego parkowania, utrudniającego im życie.

(an)

Fot. Mirosław WINCONEK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Szczecin
2019-01-26 12:43:10
Autobusy jeżdżą co 5-10 minut na prawdę nie ma potrzeby pchać się tam samochodem.Cale stare miasto powinno być wyłączone z ruchu.
HogoFogo
2019-01-25 11:24:11
Miejsca parkingowe zostały wyznaczone na wprost schodów to raz. A dwa to schody prowadzą prosto na jezdnię a nie na chodnik, zatem na jezdni powinno być wyznaczone przejście dla pieszych - ale go nie ma. Pretensje proszę kierować do UM Szczecin, który odpowiada za organizację ruchu w mieście. Zamiast określenia "chamskie parkowanie kierowców" lepiej tutaj pasuje " majacywszystkowdupie urzędnicy".
Lech
2019-01-24 21:25:06
Pół roku temu poruszyłem ten temat ze Strażą Miejską która interweniowała po drugiej stronie ulicy. Powiedzieli mi że kierowcy mogą blokować schodu bo takie są tam przepisy i samochody mogą parkować zastawiając schody. Zaproponowałem im żeby zgłosili problem gdzie trzeba, ale oni że to nie ich sprawa.Pytanie retoryczne, a czyja? Tak działają urzędnicy w Szczecinie. Czekają aż będzie nowy projekt zagospodarowania placu Orła Białego to może się coś zmieni ( za jakieś 5 czy 10 lat).

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA