Środa, 04 października 2023 r. 
12 szczecin
REKLAMA

SBO - uwagi do niedzieli

Data publikacji: 22 października 2016 r. 11:16
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:18
SBO - uwagi do niedzieli
 

Mieszkańcy Szczecina, którzy zapoznali się z listą wniosków do SBO 2017 i mają do nich swoje uwagi mogą je zgłaszać do 23 października. 

Trwa merytoryczna ocena przez wydziały Urzędu Miejskiego wniosków złożonych do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego na 2017 rok. To również okazja dla mieszkańców mających uwagi do złożonych projektów, które zostały już opublikowane, aby mogli wypowiedzieć się na ten temat osobiście.

 - Na spostrzeżenia mieszkańców czekamy do niedzieli 23 października. Składać je można w formie elektronicznej za pośrednictwem strony www.konsultuj.szczecin.pl w zakładce Szczeciński Budżet Obywatelski/składanie propozycji/zadania złożone.  Następnie z listy opublikowanych wniosków w każdej kategorii należy wybrać ten, na którego temat chcemy się wypowiedzieć, otworzyć link i wybrać przycisk „zgłoś uwagę”. Po zgłoszeniu uwag i wpisaniu swojego maila kontaktowego by dokończyć procedurę należy potwierdzić wysłanie zgłoszenia klikając w link, który znajdzie się w wysłanej przez administratora wiadomości e-mail. - informuje Sylwia Cyza-Słomska z Centrum Informacji Miasta UM.

Po przejściu oceny merytorycznej zespół ds. SBO przygotuje ostateczna listę wniosków, na które będą mogli głosować mieszkańcy miasta. Inwestycje, które dostaną najwięcej głosów zostaną wpisane do budżetu miasta na 2017 rok.
(dar)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Honorat
2016-10-22 12:42:26
Zamiast uwag mam pytanie: Kiedy zostaną zrealizowane projekty, które wygrały w tamtym roku? Interesuje mnie rewitalizacja Alei dawniej zwanej Kwiatową oraz przebudowa skrzyżowania ulic Łubinowej, Nałkowskiej, Handlowej i Przelotowej. Jak na razie nic się tam nie dzieje.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA