piątek, 22 czerwca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Sara wśród najlepszych barmanów. Powalczy o Meksyk!

Sara wśród najlepszych barmanów. Powalczy o Meksyk!

Sara wśród najlepszych barmanów. Powalczy o Meksyk!
Data publikacji: 2017-04-24 13:04
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:03
Wywietleń: 473 245921

Pochodząca ze Świnoujścia Sara Hamadyk awansowała do finału krajowych eliminacji do światowego konkursu barmańskiego o nazwie World Class Competition. 21 maja świnoujścianka, która obecnie pracuje w Warszawie, zawalczy o bilet na globalne zawody w Meksyku.

W półfinale World Class Poland Sara zajęła drugie miejsce w klasyfikacji i jako jedyna kobieta wśród barmanów zakwalifikowała się do finału. Otrzymała wysokie noty za technikę, kreatywność i przygotowane koktajle, ale szczególnie zachwyciła jurorów sposobem prezentacji zadań konkursowych. O prawo startu w Meksyku powalczy z pozostałymi dwunastoma finalistami.

– Półfinałowy challenge był bardzo wymagający, ale jednocześnie poziom przygotowania uczestników oraz ich kreatywność i różnorodność zaskoczyły chyba każdego z nas. Prestiż samego udziału w półfinale to już coś pięknego, a awans do szczęśliwej trzynastki to spełnienie marzeń. Zwłaszcza gdy towarzyszy temu tyle wspaniałych emocji i energii od innych zawodników – mówi o swojej przygodzie z World Class Sara Hamadyk.

BaT

Na zdjęciu: Sara Hamadyk jako jedyna kobieta wśród barmanów awansowała do krajowego finału konkursu. Czy Świnoujścianka zdobędzie bilet do Meksyku?

Fot. archiwum

Komentarze

Świnoujścianka
Dobrze, że w Świnoujściu są tacy fajni ludzie !!! BRAWO !!!!
2017-04-24 17:52:30
OBSERWATOR
o najniższym statusie społecznym ale za to bardzo wysokim finansowo. Miałem znajomego barmana w czasie głębokiej komuny , który pracował w barze z wódką plus zakąski. Ludzie zostawiali sute napitki, a niekiedy złoto i inne kosztowności aby napić się wódki. Byli już mocno napici i nie zgłaszali się już potem po fanty zastawne. Mój znajomy dorobił się majątku na tym procederze i do dziś dodatek do emerytury z tych złotych zegarków , pierścionków , obrączek, naszyjników , kolczyków.
2017-04-24 14:06:06
brawo
Tak to jest, kiedyś barman, kelner, to były zawody o najniższym statusie społecznym, a teraz urastają do rangi mistrzostw.
2017-04-24 13:41:00

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy