Sobota 28 maja 2022r. 
REKLAMA

Sanprobi Maraton Szczeciński i zmiany w komunikacji miejskiej

Data publikacji: 2019-06-22 20:09
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:43
Sanprobi Maraton Szczeciński i zmiany w komunikacji miejskiej
 

W związku z organizacją 5. Sanprobi Maratonu Szczecińskiego w niedzielę (23 czerwca) wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu linii 103, 106 i 107 w Policach. 

Start biegu nastąpi o godz. 8:00 z ul. Bursztynowej w Policach. Utrudnienia i wstrzymania ruchu wystąpią na ulicach, po których kursują autobusy komunikacji miejskiej tj. Piaskowej i Wyszyńskiego, a także na drodze Police – Siedlice. Ze względu na fakt, że trasa maratonu w Szczecinie będzie przecinać ul. Miodową mogą wystąpić utrudnienia w kursowaniu linii 51 na odcinku Osów - Głębokie. 

Linia 103: od godz. 7:30 do odwołania w obu kierunkach kursować będzie z pominięciem ul. Grzybowej, Piaskowej i Wyszyńskiego.

  • W trakcie biegu nie będą obsługiwane przystanki: „Police Grzybowa”, „Police Piaskowa”, „Police Piaskowa Szkoła”, „Police Osiedle Chemik”, „Police Wyszyńskiego” (wszystkie w obu kierunkach), Police PCK (w kierunku „Głębokiego”).
  • Dodatkowo jadąc w kierunku przystanku Police Rynek autobusy zatrzymają się na przystanku „Police Piłsudskiego Rondo” kierunek Plac Rodła (przystanek dla linii 107).
  • Odjazd z przystanku początkowego Police Rynek następować będzie z opóźnieniem wynoszącym 9 minut.
  • Na odcinku Police Piłsudskiego Rondo – Police Rynek dopuszcza się przejazd z przyspieszeniem wynoszącym do 9 minut.

Linia 106: nie zostanie wykonany kurs o godz. 8:08 z przystanku Police Rynek i o godz. 8:55 z przystanku Głębokie). Kurs o godz. 9:27 z przystanku Police Rynek wykonany będzie w uzgodnieniu z Centralą Ruchu ZDiTM. 

Linia 107: kursować będzie na trasie Plac Rodła – Police Klub Nauczyciela i Police PCK – Plac Rodła. 

  • Nieczynne będą przystanki „Police Wyszyńskiego”, „Police Osiedle Chemik”, „Police Wyszyńskiego Polana

Skierowanie autobusów linii 103, 106 i 107 na stałe trasy odbędzie się w uzgodnieniu z organizatorem maratonu i służbami zabezpieczającymi po przywróceniu stałej organizacji ruchu.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA