wtorek, 11 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Samochód w roli tramwaju

Samochód w roli tramwaju [FILM]

Samochód w roli tramwaju
Data publikacji: 2019-03-01 11:41
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:34
Wywietleń: 2575 378211

Jak ominąć zator tramwajowy na jednym z największych rond w Szczecinie? Kierowca osobowej mazdy postanowił wykorzystać do tego celu torowisko tramwajowe i sprawdzić, jak jego auto sprawuje się w roli pojazdu szynowego.

Wydarzenie miało miejsce 26 lutego 2019 r. W godzinach popołudniowego szczytu z powodu awarii sieci trakcyjnej na pl. Szarych Szeregów w Szczecinie stanęły dwa tramwaje, które skutecznie zablokowały przejazd samochodom. Na filmie opublikowanym na portalu YouTube na kanale Uwaga! Tramwaj! widać obraz z rejestratora umieszczonego w jednym z tramwajów. W pewnej chwili na puste torowisko wjeżdża czarna mazda, która przejeżdża po nim przez środek ronda. Następnie kierowca włączył kierunkowskaz, zatrzymał się i po chwili wjechał na jezdnię skręcając w lewą stronę.

Sposób na ominięcie tramwajowego zatoru okazał się na tyle oryginalny, że na YouTube film ma już prawie 14  tys. wyświetleń i odnotowały go duże ogólnopolskie portale, m.in. tvn24.pl. Na takiej popularności nie zależało jednak chyba kierowcy mazdy.

(k)

Fot. i film: YouTube Uwaga! Tramwaj!

Komentarze

.
Kierowca ominął korek, wielkie poruszenie, bo powinien stać jak całe to "jaśniepaństwo" w smrodowozach na kredyt.
2019-03-01 19:55:27
krzychu, jak ktoś jest głupi a pisze to też jest głupie.
.
2019-03-01 18:12:54
M. Musiał
Gonił do teściowej,a u teściowej nie ma tłumaczenia, że korek, remont czy trzęsienie ziemi. Ułańska fantazja.
2019-03-01 17:47:18
@ "krzychu"
Albo miał biegunkę a to jest demoniczne.
2019-03-01 17:27:27
krzychu
No i? Jak coś jest głupie a działa to nie jest głupie. Wyższa konieczność, może wiózł dziecko do szpitala, albo żona zaczęła rodzić? Nie ma co demonizować.
2019-03-01 15:57:11
Ciekaff
Dlaczego tramwaj stał w tym miejscu !? Co mu uniemożliwiało kontynuację jazdy ? Film prowokacja; do wywołania tematu !? Czy może tzw. ustawka dziennikarska ???
2019-03-01 15:35:29
Część tu wpisów POkazuje jak coraz bardziej konsoliduje się POspolite chamstwo.
.
2019-03-01 15:12:27
Jeśli podajecie i pokazujecie takie wykroczenia, to piszcie czy i jak zareagowała Drogówka.
.
2019-03-01 15:00:11
Waldek
jeżdżą po chodnikach, ścieżkach rowerowych, przez przejścia dla pieszych, po trawnikach, to dla takiego idioty torowisko też nie będzie problemem
2019-03-01 14:36:11
Kierowca
Ale mądre komentarze rodem z Bangladeszu... Może wszyscy zacznijmy łamać przepisy.
2019-03-01 14:33:53
Edmund
Co komu to przeszkadza.Sytuacja była wyjątkowa a samochód nikomu nie zagraźał .
2019-03-01 14:28:13
mieszkaniec
Mam nadzieję, że kiedyś zrobisz i stracisz prawko w takim razie. Następny się znalazł co kupił dokument na allegro.
2019-03-01 13:27:52
Brawo
Też bym tak zrobił.
2019-03-01 11:45:32