Niedziela, 19 maja 2024 r. 
REKLAMA

Samobójstwo w komisariacie

Data publikacji: 18 sierpnia 2016 r. 09:02
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:12
Samobójstwo w komisariacie
 

Są już znane wyniki sekcji zwłok, które wykluczają udział osób trzecich. Prokuratura Rejonowa w Koszalinie przekaże śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny w izbie zatrzymań Komendy Miejskiej Policji do innej prokuratury.

Przypomnijmy. Do zdarzenia doszło w poniedziałek (8 bm.) w Komendzie Miejskiej Policji w Koszalinie. Sprawa była tajemnicza, bo mundurowi nie podawali żadnych informacji. Teraz znanych jest więcej szczegółów na temat ofiary tragedii. To nie około 60-letni mieszkaniec powiatu koszalińskiego, jak niosła wieść pantoflowa, ale 38-letni koszalinianin.

Samobójstwo popełnił mężczyzna oskarżany o kradzież. Śmierć nastąpiła przez uduszenie, bez udziału osób trzecich, o czym świadczy brak śladów przemocy na ciele – to wnioski z zarządzonej przez prokuratora rejonowego sekcji zwłok.

Śledztwo toczy się w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci i niedopełnienia obowiązków przez funkcjonariuszy komendy miejskiej, którzy doprowadzili 38-latka. Zgodnie z procedurami, dalszym śledztwem, w tym ustaleniem ewentualnych winnych zaniedbań, zajmą się prokuratorzy spoza Koszalina. ©℗

(m)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Konrad
2016-08-18 12:55:44
Śmierć przez uduszenie bez śladów na komisariacie gdzie za bezpieczeństwo zatrzymanego odpowiada policja.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA