środa, 30 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Rusza szkoła onkologiczna

Rusza szkoła onkologiczna

Rusza szkoła onkologiczna
Data publikacji: 2015-10-20 13:14
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:43
Wywietleń: 2091 29908

Dzisiaj (wtorek) rusza kolejna edycja Szkoły dla pacjentów onkologicznych i ich rodzin prowadzonej przez Zachodniopomorskie Centrum Onkologii przy ul. Strzałowskiej w Szczecinie. Pierwsze zajęcia tej edycji rozpoczną się dziś, o godz. 15. Kolejne w środę i czwartek. Czas trwania zajęć zależy od ich tematyki i formy (wykłady, warsztaty, pokazy, spotkania z ciekawymi ludźmi, rozmowy w kuluarach, ćwiczenia). Dzisiaj w programie wykład prof. Jacka Rudnickiego pt. „Sztuka, filozofia i medycyna". Jutro o godz. 15 wystąpi dr Małgorzata Talerczyk (na zdjęciu), która powie o: „Breast Cancer Unit - światowy standard leczenia raka piersi”, a po niej dr Małgorzata Hebel o ”Powikłaniach płucnych w leczeniu choroby nowotworowej”. Więcej informacji na stronie internetowej: www.onkologia.szczecin.pl

(sag)

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

guz
Proszę, proszę idą wybory i aktywizuje sie Arłukowicz, który nabił odpowiednim środowiskom wielka kasę na tzw. Pakiet Onkologiczny, który rzeczywistych problemów ludzi chorych nie rozwiązał ani na jotę. Owszem środiwsko meyczne- informatyczno- biurokratyczne nachapało sie. Ot i cała filozfia medyczna. Kasa, misiu kasa. Chory do grobu, pod warunkiem ze w pędzie do pieniędzy firmy pogrzebowe grobu nie pomylą. Tyle obywatel ma z tych medycznych działań pozornych.
2015-10-20 13:29:12

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie