Poniedziałek 20 września 2021r. 
REKLAMA

Rusza remont szpitala w Policach. Czasowe zmiany w funkcjonowaniu

Data publikacji: 2021-06-29 14:50
Ostatnia aktualizacja: 2021-06-30 16:48
Rusza remont szpitala w Policach. Czasowe zmiany w funkcjonowaniu
Fot. Mirosław Winconek  

W szpitalu przy ul. Siedleckiej w Policach już w czwartek 1 lipca rozpocznie się remont pomieszczeń. Będą czasowe zmiany w funkcjonowaniu tej placówki. Zamknięte zostanie wejście główne do szpitala, ale udostępnione będzie inne. Pacjentów pokierują tablice informacyjne, pomoże im personel. Poradnia chirurgiczna z Polic została (na czas remontu) przeniesiona do pomieszczeń przy ul. Unii Lubelskiej 1 w Szczecinie. Pozostałe poradnie specjalistyczne będą realizowały świadczenia w dotychczasowej lokalizacji. 

Ograniczanie przyjmowania w trybie nagłym

Ograniczenia dotyczyć będą pacjentów przyjmowanych w trybie nagłym, zwłaszcza transportowanych przez karetki - ci pacjenci będą przewożeni do klinik i oddziałów w Szczecinie przy ul. Unii Lubelskiej 1.

- Pacjentów z nagłym zachorowaniem, urazem, prosimy o bezpośrednie zgłaszanie się (w zależności od dokonanego wyboru) do podmiotów leczniczych znajdujących się w Szczecinie - apeluje dyrekcja Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Szczecinie (do którego należy szpital w Policach).

Zamkną wejście główne

Wejście główne do szpitala zostanie zamknięte.

Pacjenci do przyjęć planowych powinni się zgłaszać do Punktu Przyjęć Planowych, który znajduje się po przeciwnej stronie wejścia głównego.

Przyjęcia pacjentek ciężarnych i rodzących przeniesiono do pomieszczeń znajdujących się w Klinice Perinatologii, Położnictwa i Ginekologii – wejście C , I piętro, pokój nr 267.

Poradnia chirurgiczna z Polic została przeniesiona do pomieszczeń przy ul. Unii Lubelskiej 1 w Szczecinie. Pozostałe poradnie specjalistyczne będą realizowały świadczenia w dotychczasowej lokalizacji – wejście C.

O wszystkich zmianach wynikających z prowadzonych prac modernizacyjnych oraz dróg transportu do klinik szpitalnych będą informować tablice informacyjne oraz personel szpitala.

Dyrekcja zapewnia, że będzie podejmować wszelkie starania, by trwające prace modernizacyjne nie dezorganizowały pracy funkcjonujących klinik oraz były jak najmniej uciążliwe dla pacjentów. 

Prace związane z modernizacją pomieszczeń szpitala mają potrwać do 31 grudnia tego roku. Ich celem jest poprawa jakości, bezpieczeństwa i standardu opieki nad pacjentem.

(sag)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ