poniedziałek, 06 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Rusza akcja "Paczka dla zwierzaczka"

Rusza akcja "Paczka dla zwierzaczka"

Rusza akcja "Paczka dla zwierzaczka"
Data publikacji: 2018-12-02 10:30
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:26
Wywietleń: 977 363941

„Nadchodzi zima - dla wielu zwierząt to czas długich, mroźnych nocy, naznaczony samotnością, głodem i cierpieniem" - przekonuje szczeciński oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. I zachęca do udziału w akcji ph. „Paczka dla zwierzaczka".

To wielka zimowa zbiórka karmy, w jaką każdy ma szansę się włączyć. Tym bardziej że potrwa przez cały grudzień aż do końca stycznia przyszłego roku.

- Po raz kolejny zapraszamy serdecznie do udziału w naszej akcji wszystkich, którzy zechcieliby - jak w minionych latach - zorganizować zbiórkę darów w swoich placówkach i miejscach pracy, a następnie odwiedzić nas i dostarczyć zebrane dary - zachęca TOZ. - Na organizatorów zbiórek w placówkach oświatowych czekają zaświadczenia imienne. Natomiast dla wszystkich uczestników akcji będzie nie tylko osobista satysfakcja, ale również pamiątkowe dyplomy.

Zwierzakom w potrzebie - czyli bezdomnym, porzuconym, mieszkającym na działkach - w zimowy czas najbardziej potrzebne są: karma mokra (puszki) dla dorosłych psów i kotów, karma mokra i sucha (chrupki) dla szczeniąt oraz kociąt, żwirek dla kotów, a także podkłady higieniczne, koce, ręczniki i oczywiście wszelkie akcesoria dla zwierząt, np. kuwety, transporterki, łopatki, miski, obroże, smycze, zabawki. Podopieczni TOZ to również króliki i żółwie. Dla nich również jest potrzebna specjalistyczna karma.

Dary można przekazywać codziennie - od poniedziałku do piątku - w godz. 8-16 w siedzibie szczecińskiego TOZ przy ul. Ojca Beyzyma 17. W innych terminach także, ale po uprzedzeniu mailowym (biurotozszczecin@gmail.com) lub telefonicznym (91 487-04-37).

(an)

Fot. TOZ

Komentarze

Ze wzgledu...
Na roznego rodzaju Chroby i Zarazki... Nie rozprzestrzeniac dziczyzny w Miescie !!
2018-12-02 15:58:31

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Nekrologi

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie