czwartek, 28 maja 2020.
Strona główna > Wiadomości > Rozbili fabrykę ecstasy. Produkcja na masową skalę

Rozbili fabrykę ecstasy. Produkcja na masową skalę

Rozbili fabrykę ecstasy. Produkcja na masową skalę
Data publikacji: 2018-11-28 13:33
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:26
Wywietleń: 2731 363934

Na masową skalę produkowano tabletki ecstasy w „fabryce” pod Świdwinem. Policjanci znaleźli tu narkotyki, których czarnorynkową wartość oszacowano na ponad 21 milionów złotych! W związku z tą sprawą zatrzymano 60-letniego mężczyznę. 

„Fabryka” działała w najlepsze w jednej z miejscowości powiatu świdwińskiego. „Kryminalni” z Komendy Powiatowej Policji w Świdwinie zdemaskowali przestępczą działalność w ubiegłym tygodniu. W pomieszczeniach mundurowi znaleźli linię do produkcji substancji psychotropowych, zabezpieczyli także ponad 73 kg skrystalizowanego, gotowego do użycia narkotyku o nazwie ecstasy, o szacunkowej wartości czarnorynkowej ponad 21 mln zł. Z takiej ilości narkotyku można było wyprodukować 243 333 tabletek.

– Oprócz zabezpieczonych narkotyków,  zabezpieczono również kilkadziesiąt litrów substancji służących do produkcji substancji psychotropowych oraz specjalistyczne wyposażenie linii produkcyjnej – informuje policja.

W tej sprawie zatrzymano 60-letniego mężczyznę, któremu przedstawiono zarzuty wytwarzania oraz posiadania substancji psychotropowej znacznej ilości. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Najbliższe trzy miesiące spędzi za kratami. 60-latkowi grozi do 10 lat więzienia.

(reg)

Fot. policja

Rozbili fabrykę ecstasy. Produkcja na masową skalę Rozbili fabrykę ecstasy. Produkcja na masową skalę Rozbili fabrykę ecstasy. Produkcja na masową skalę

Komentarze

Chemik-Kierownik
- od czasu rozmowy rzecznika rządu Tuska, niejakiego Grasia, który twierdił "U Sowy" wiele się zmieniło. "–Absolutnie nie opłaca się już produkcji narkotyków, tylko VAT", dalej "To jest problem, bo to się wiesz, to jak stonka się przerzuca, wiesz z obszaru na obszar" i "– Jakich stu??? Nie musisz stu tworzyć, no co ty! Problem jest tylko znalezienie... dzisiaj to jest złoto, jutro pręty stalowe, pojutrze wapno, potem olej rzepakowy, potem wiesz, ku..a każdy towar, absolutnie wszystko możesz... " Teraz rządzi PiS i przestępstwo VAT jest ścigane bezlitośnie więc "chłopcy" PO_wrócili do narktyków.
2018-11-29 13:27:14
Tylko Chemika-Kierownika
A polsko-zagramanicznych pracownikow tam nie bylo...?? Czyba ze zdazyli po-uciekac...!!
2018-11-28 23:43:46

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Spacerowy protest na Uznamie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie